Facebook Google+ Twitter

Ratia – rankingi najlepszych produktów

Ratia.pl to serwis rankingowy, jakiego w polskim internecie jeszcze nie było. Czym różni się od pozostałych stron tego typu?

Klasyfikacje w nim publikowane dotyczą szerokiej gamy produktów i usług i – co istotne – są sporządzane przez specjalistów z danej dzieciny oraz zwykłych konsumentów. To kompleksowy przewodnik dla tych, którzy chcą kupować świadomie i wybierać najlepsze produkty. Zawiera szczegółowe opisy, statystyki i analizy, ułatwiające dokonanie ostatecznego porównania.

Oceniane produkty przypisywane są do poszczególnych kategorii, których jest łącznie 10: Finanse, Technika, Gry i Aplikacje, Kursy i Szkolenia, Rozrywka i Hobby, Produkty Spożywcze, Zdrowie, Dziecko, Kosmetyki, Moda.

Rankingi można oceniać, komentować, udostępniać na popularnych serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Pinterest, Google +), a także sortować, biorąc pod uwagę datę dodania, popularność oraz losowość.

Poruszanie się po serwisie jest proste i intuicyjne. Dużym ułatwieniem jest wyszukiwarka, a także pogrupowanie rankingów w widoczne i przejrzyste bloki tematyczne. Portal cechuje również wysoka jakość treści oraz zdjęć.

Adres serwisu to ratia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak to wyglada w dziedzinie serwisow randkowych czasem widac golym okiem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.