Facebook Google+ Twitter

RATMAZ: Ratownicze Manewry Zimowe w Sopocie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-02-09 15:06

Chcesz zobaczyć jak działają ratownicy z takich organizacji jak PCK, ZHP, WOPR razem? Zapraszamy na manewry RATMAZ! (26.02.2011)

logo / Fot. RATMAZManewry RATMAZ skierowane są do grup/klubów ratowniczych, które działają w organizacjach pozarządowych.

Pomysł zorganizowania wspólnych manewrów dla grup związanych z ratownictwem w organizacjach pozarządowych wyniknął ze względu na zbliżające się mistrzostwa EURO 2012 i zbyt rzadko organizowane takiego typu eventy, które pozwalają na rozwijanie swoich umiejętności oraz pogłębianie współpracy między grupami.

Celem manewrów RATMAZ jest doskonalenie umiejętności z zakresu ratownictwa oraz współpracy wewnątrz i pomiędzy grupami ratowniczymi organizacji pozarządowych.
W manewrach weźmie udział około 40 ratowników z różnych grup i klubów jak i profesjonalne służby związane z ratownictwem.

Organizator: Inspektorat Ratowniczy Hufiec ZHP Sopot
Data: 26.02.2011
Godzina: 17.00 – 24.00
Miejsce: Sopot

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Wszystkie osoby, które są zainteresowane obejrzeniem manewrów RATMAZ proszone są o punktualne przybycie 26.02.2011 roku na godzinę 18.30 pod PSP w Sopocie (ul. Armii Krajowej 105) – tam zostaną Państwo zabrani darmowym środkiem transportu na miejsce manewrów – powrót najpóźniej o 21.30.

Całość akcji ratowniczej będzie na bieżąco komentowana – co ułatwi Państwu zrozumienie czynności jakie wykonują ratownicy.

Informacja publikowana m. in. na http://www.ratmaz.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.