Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6446 miejsce

Ratujmy psy z Wojtyszek

Pies, to najlepszy przyjaciel człowieka – tak mówi przysłowie. Niestety, ta teza nie sprawdza się w psim schronisku w Wojtyszkach. Znajdują się tam 3 tysiące psów, które są więzione w zagrodach.

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk zabrali głos w sprawie schroniska w Wojtyszkach. / Fot. Fot. Archiwum oficjalnej facebookowej strony Agnieszki Włodarczyk
Schronisko w Wojtyszkach nie jest miejscem godnym dla zwierząt. Panują tam warunki, które nie mają prawa istnienia. Psy są tam bite, szarpane, duszone, a nawet zabijane. Osoby czułe na psie cierpnie mówią „DOŚĆ!“ i domagają się zamknięcia tego miejsca, a także tego, aby właściciele, którzy dopuścili do takich warunków i traktowania, ponieśli konsekwencje prawne.

Schronisko w Wojtyszkach już dawno przestało być schronieniem przyjaznym dla czterech łap. Stało się nie tylko miejscem psiego cierpienia, ale także miejscem żerowania na ludziach, albowiem, ani złotówka z adopcji nigdy nie została zainwestowana w życie zwierząt, zawsze trafiając do prywatnej kieszeni.

Sprawa schroniska stała się bardzo głośna, a to na tyle, że o sytuacji wypowiadały się osoby publiczne, głos w sprawie zabrali m.in Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk.

Tak nie może być. Schronisko w Wojtyszkach to pomyłka. Trzeba to zmienić i skrócić cierpienie tych biednych piesków.
Schronisko w Wojtyszkach to pomyłka. Ratujmy psy. / Fot. Fot. Zdjęcie archiwalne Stop Wojtyszki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.