Facebook Google+ Twitter

Ray Wilson już dziś zagra koncert w Skierniewicach!

Ray Wilson, utalentowany i przystojny muzyk, już dziś wieczorem niejednego słuchacza oczaruje swoją osobą i głosem. 2 maja w Skierniewicach wieczór będzie należał do byłego członka grupy Genesis.

26.04.2010, Poznań, Blue Note. / Fot. W.BarzewskiRay Wilson (ur. 8 września 1968 w Dumfries) - szkocki muzyk, wokalista, gitarzysta i kompozytor, to jeden z bardziej wyjątkowych wokalistów i autorów rockowych świata, członek zespołów Guaranted Pure, Stiltskin, Cut i.. Genesis!

A wszystko zaczęło się w 1994 roku, kiedy to Ray Wilson debiutował wraz z zespołem Stiltskin w Wielkiej Brytanii. Stworzył on wówczas niesamowity utwór „Inside”, który podbił listy przebojów całego świata.

Niedługo po tym, w 1997 roku, Ray Wilson został wokalistą słynnej grupy Genesis! 26.04.2010, Poznań, Blue Note. / Fot. W.BarzewskiZastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. To wtedy stworzono takie utwory jak: „Congo”, ”Shipwrecked” czy „Not About Us”, które znają nie tylko fani Genesis. Dwa lata później, Ray wydał album „Millionairhead” z zespołem Cut. Zespół nie zaistniał jednak dłużej, a wokalista zajął się solowymi projektami. Pod swoim nazwiskiem wydał takie płyty jak: istotne „Unplugged” i „Change” (w 2001 i 2003 roku), „The Next Best Hing” w 2004r., „Ray Wilson Live” w 2006r., i „An Audiencje” rok później. W 2006 roku Ray wrócił do pracy ze Stiltskin, stworzył jeden z najlepszych albumów w życiu „She”, i z nimi występuje do dziś. W 2009 roku pojawił się ostatni solowy album Ray’a – „Propaganda Man”, który został dokończony w Poznaniu, gdzie – uwaga - obecnie mieszka artysta!

Czego możemy spodziewać się po dzisiejszym koncercie? Posłuchajcie Raya Wilsona na piątkowym koncercie w Świeciu, z cudownym utworem i klasyką rocka, „Knockin On Heaven's Door” Gun’s N Roses:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.