Facebook Google+ Twitter

Ray Wilson już we wrześniu w Łodzi!

W piątek 20 września 2013 r. niezwykły koncert. Ray Wilson & Quartet wykona największe przeboje Genesis. W programie nie zabraknie autorskich kompozycji szkockiego wokalisty.

 / Fot. Materiały prasoweW Teatrze Muzycznym zabrzmią: „Another Day In Paradise”, “No Son Of Mine”, “Mama”, “Change”, “Invisible Touch”, “Ripples” czy “In The Air Tonight”.

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazin“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii. Jest kompozytorem, autorem tekstów, ceniony zwłaszcza za swoją sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa.

Swoich fanów Ray Wilson osobiście zaprasza na łódzki koncert za pośrednictwem kanału youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=bjvMpdw20gs

Wcześniej, bo w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów całego świata. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami i zespołami jak Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions. W tym roku Ray Wilson świętuje 20 rocznicę pracy artystycznej - wydania pierwszego albumu (1993-2013).

Co Ray Wilson sądzi o miłości i roli kobiet w jego życiu?

- Miłość jest dla mnie wszystkim… A kobiety… Kobiety w moim życiu kojarzą mi się z nagrodą, wyzwaniem, kompromisem, radością, frustracją, pożądaniem i namiętnością. Bez kobiet, połowa piosenek na Świecie w ogóle by nie powstała. Myślę, że ten fakt przemawia sam za siebie – mówi wokalista.

Dla swojej dziewczyny - Gosi Ray Wilson zadedykował romantyczny singiel pochodzący z płyty „Chasing Rainbows” /wydawcą płyty, jedenastej w dorobku artysty, jest Program Trzeci Polskiego Radia/ – „She’s A Queen”.

http://www.youtube.com/watch?v=O8FJ648WiFA

Łódzki koncert odbędzie się o godz. 20.00, w piątkowy wieczór, 20 września 2013 r. w Teatrze Muzycznym (ul. Północna 47/51). Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna Monolit, a partnerami wydarzenia: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych SOUNDEDIT oraz niedawno otwarty Hotel Tobaco (ul. Kopernika 64, Łódź).

Parę lat temu Ray Wilson zamieszkał w Polsce. Otrzymał z rąk Prezydenta Akt Nadania Tytułu Ambasadora Poznania. Artysta jest również założycielem działającej na terenie Poznania Fundacji Raya Wilsona, podejmującej działania z zakresu pomocy młodym ludziom zagrożonym wykluczeniem społecznym.

Bilety na wydarzenie – w cenie 80, 90 i 100 zł - można nabyć w Internecie na ticketpro.pl (także w punktach stacjonarnych: empiki, media markt, saturn i in.), w Strefie Biletów (Łódź, Piotrkowska 59 lub http://www.strefabiletow.pl/) oraz bezpośrednio w kasie Teatru Muzycznego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.