Facebook Google+ Twitter

Raz Dwa Trzy - nowa płyta

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-28 08:27

Po kilku latach zespół Raz Dwa Trzy powraca z nową autorską płytą "Skądokąd". Tematem przewodnim treści utworów zawartych na płycie jest poszukiwanie, które w swej formie bywa znacznie bardziej fascynujące niż sam jego efekt.

 / Fot. Materiały promocyjneArtyści, jako zwolennicy naturalności sięgnęli głównie po instrumenty akustyczne, nie rezygnując jednak z partii elektrycznych, które harmonijnie i subtelnie uzupełniają całość. Twórcom albumu zależało, aby nie zastępować sobą muzyki i słów, tak, aby muzyka mogła cieszyć Słuchacza swoim prawdziwym brzmieniem, a słowa swoją zawartością treści mogły zachwycać duszę i serce, zmuszając umysł do refleksji.

Adam Nowak, jako autor słów, zwrócił uwagę na pomijane często w
obrębie piosenki popularnej tematy, takie jak brak nadziei i akceptacja śmierci - zjawiska towarzyszące człowiekowi od narodzin, lęk - degradujący ludzką świadomość i poczucie wartości. Dotyka również całości procesu ludzkiej egzystencji, akcentując nieocenioną wartość zdarzeń dziejących się tu i teraz, dlatego zespół Raz Dwa Trzy nie tyle pyta „Skąd, dokąd?”, ile usiłuje odnaleźć się w napotkanym miejscu, czasie i przestrzeni„SkądDokąd”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.