Facebook Google+ Twitter

„Razem bezpieczniej”

Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego"Droga i Bezpieczeństwo" w Poznaniu realizuje ogólnopolski projekt w formie konkursu „Działania (beznakładowe i niskonakładowe).

Projekt skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego dla urzędu, który w szczególności chcą zadbać o poprawę bezpieczeństwa obywateli w odniesieniu do ryzyka ruchu drogowego.
Konkurs „Działania (beznakładowe i niskonakładowe). / Fot. Droga i bezpieczeństwo Program ma na celu podniesienie w społeczeństwie lokalnym rangi problemu bezpieczeństwa na drogach, poprzez zachęcenie go do aktywnego włączenia się wraz z samorządem do stworzenia takiej inicjatywy, która mogłaby być wzorem dla gmin i powiatów.

Patronaty nad projektem objęli: Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, wsparcia merytorycznego udzieliła: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, pozytywne opinie wydało: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Komenda Główna Policji oraz Instytut Transportu Samochodowego. W powyższy program angażują się organizacyjnie Stowarzyszenie Naukowe oraz Fundacja Naukowa EPAR, Opel

Konkurs rozpoczął się dnia 7 stycznia 2013 i potrwa do 15 czerwca 2013 roku.
Prace/inicjatyw można wysyłać do dnia 15 lipca 2013 roku
Jako koordynator ds. bezpieczeństwa w SP Wojnowice od lat współpracuję z pomysłodawcami powyższych projektów i konkursów uzyskując z dziećmi
wiele osiągnięć w zakresie bezpieczeństwa. Poprzez udział zwiększamy świadomości uczniów w zakresie bezpieczeństwa.
Uważam, że dzięki wspólnemu działaniu różnych podmiotów efekt będzie osiągnięty.
zobacz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.