Facebook Google+ Twitter

Razem możemy więcej!

Pomocy potrzebować może każdy z nas w różnych sytuacjach. Artykuł, który państwo czytają, to jednocześnie apel o wsparcie, do ludzi dobrego serca.

Waldemar Paś-sierpień 2008r. / Fot. Paś JoannaPrzykładny mąż i wspaniały ojciec - tak krótko opisać można 34-letniego Waldka, mieszkańca Kolbarku w województwie małopolskim. Do niedawna był funkcjonariuszem policji.
W zawodzie przepracował 10 lat. Ma niezabite poczucie humoru i nieustający uśmiech na twarzy, pod którym kryje się cierpienie i ból. Choroba, z którą Waldek walczy od 6 lat to nowotwór złośliwy kości. Brzmi strasznie, a jeszcze gorsze ma skutki. Waldek przeszedł 7 operacji.

Ostatecznie, jedynym ratunkiem jego zdrowia okazała się amputacja nogi. Od dnia 7 stycznia 2010 r. jego życie bardzo się zmieniło. Pasowałoby teraz zadać pytanie: Kto z nas zastanawiał się nad tym, jak to jest żyć bez jednej nogi? Kto jest przekonany, że wytrzymałby to psychicznie? Na takie i inne tego typu pytania nie ma jednej odpowiedzi. Żyjąc z drobnymi problemami nie zastanawiamy się nawet ile warte jest nasze życie.

Waldemar Paś to osoba optymistycznie nastawiona, ale tego, co przeżył nie da się opisać w kilku zdaniach. Na szczęście najbliżsi cały czas byli obok niego, co dodatkowo wspierało go na duchu. Przetrwał on już chyba najgorsze bóle fizyczne, a teraz czeka na naszą pomoc. Policjanci, rodzina i przyjaciele Waldka zbierają na protezę, której cenę lekarze szacują w okolicach 100 tysięcy złotych. Waldek wie, że nie jest sam. Dzięki wspólnej pomocy i zaangażowaniu w akcję na jego rzecz powstała storna internetowa:

www.pomagamywaldkowi.pl gdzie możecie państwo dowiedzieć się więcej na jego temat, napisać miłe słowo czy też zobaczyć kto mu pomaga. Należy oczywiście pamiętać, że razem możemy więcej.

Waldek mocno ufa, że są na świecie ludzie o wielkim sercu, na których można liczyć.
Zwracam się z gorącą prośbą do państwa, którzy czytają ten artykuł o wsparcie i zrozumienie, gdyż bez tego będzie mu bardzo trudno znów być niezależnym człowiekiem.
Nie pozostańmy obojętni na taką prośbę.
Warto pomagać!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Muszę przyznać, że to właściwa droga.. Razem możemy więcej...!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.