Facebook Google+ Twitter

Razem na szczycie - Marzena Sochań

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-15 11:14

Wiktoria i jej brat wyjeżdżają w Bieszczady, by cieszyć się wolnością i odwiedzić rodzinne strony ojca.

Wiktoria i jej brat wyjeżdżają w Bieszczady, by cieszyć się wolnością i odwiedzić rodzinne strony ojca. Już na początku pobytu w Ustrzykach Dolnych dziewczyna pozna grupę chłopców - jeden z nich zwróci jej szczególną uwagę... Dni spędzone w malowniczym miasteczku obfitować będą w dramatyczne wydarzenia, które zmuszą bohaterkę do podejmowania trudnych decyzji. Czy dziewczyna odnajdzie to, czego szuka? Czy dowie się, co tak naprawdę pragnęła odnaleźć w życiu?

Główna bohaterka i przyczyna wszystkich niemal epizodów zdaje się być kreacją powstałą z pogodzenia trudnej dziś postawy grzecznej dziewczynki i modnej, budzącej pożądanie kobiety.

Tylko osoba młoda jest w stanie w przekonujący sposób ukazać emocje targające nastolatkami. Marzena Sochań świetnie radzi sobie z tym zadaniem. Jej powieść nieraz dotyka spraw drastycznych, lecz jest wolna od wszelkiego moralizatorstwa. Ukazując świat młodych ludzi i rządzące nim prawa, autorka nie idealizowała rzeczywistości. Jednocześnie stworzyła opowieść o dziewczynie, która pokonuje problemy i przezwycięża własne wady.

Cięte dialogi, humor, wyraziści bohaterowie, miłość i tajemnicze Bieszczady... Czego chcieć więcej? W powieści Marzeny Sochań czytelnik dostaje to wszystko.

Szczegóły


* Rodzaj literatury: Beletrystyka

* Wydawca: Novae Res, Gdynia 2009

* Wydanie: Pierwsze

* Liczba stron: 224

* ISBN: 978-83-61194-13-2

* Nośnik: Druk

 / Fot. okładkahttp://zaczytani.pl/ksiazka/razem_na_szczycie,druk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.