Facebook Google+ Twitter

Razem tworzymy Wiadomości24.pl

Co dają mi Wiadomości24.pl?Poczucie, że wciąż się rozwijam. Uświadomiły mi, że moje życie wciąż biegnie, a przede mną jeszcze wiele nieznanego. Mam nadzieję, że tak będzie zawsze, ze nie zatrzymam się już i nie powiem nagle "stop".

Dziś, myśląc o W24, mam na myśli tylko jedno słowo: zmęczenie. W ostatnich dniach miałam wręcz
natłok materiałów do zrobienia, jeden fotoreportaż czeka jeszcze na wolną chwilę, która pozwoli mi go wrzucić. Teraz jednak postanowiłam napisać ten tekst. Cóż… fotoreportaż będzie musiał poczekać, a ja może znajdę choć kilka słów, by napisać, czym dla mnie jest ten serwis i dlaczego tu jestem.

Pewnego dnia zaczęłam robić rzeczy, których nigdy nie robiłam; jedną z nich jest właśnie zajmowanie się dziennikarstwem. Okazało się, że te nowe rzeczy nagle zaczęły stanowić część mojego życia, polubiłam je tak, że nie wyobrażam sobie już funkcjonowania bez nich. Nie skłamię więc, że publikuję po to, żeby inni mogli oglądać, bo chyba robię to bardziej dla siebie. Czuję, że się rozwijam, że moje życie nie jest monotonne, nudne. Zawsze coś się dzieje. Dość często jest tak, że dzieje się aż za wiele. Ledwo mogę się wyrobić z materiałami, których niekiedy zwala mi się mnóstwo, a żadnego jakoś nie chcę odpuścić. Wtedy dopada mnie zmęczenie właśnie takie, jak dzisiaj. Jednak jak już z wszystkim się uporam, wtedy czuje się szczęśliwa i chyba nie podarowałabym sobie, gdybym coś pominęła. Wiec dzień przerwy na odpoczynek i od nowa.

Wiadomości24, to także mnóstwo ciekawych i naprawdę wspaniałych ludzi, których poznałam. Zarówno osób publikujących, jak i tych z redakcji. Kilku redaktorów dyżurnych na początku mnie dosyć mocno denerwowało, bo za mocno się czepiali, odsyłali teksty, ciężko to było przyjąć. Po czasie jednak okazało się, że wcale nie jest tak źle. Pokuszę się nawet o napisanie moich przemyśleń o każdej osobie z redakcji, bo pewnie są ciekawi naszych spostrzeżeń.

Zacznę więc od redaktora naczelnego czyli Pawła Nowackiego: Pawle, jesteś prawdziwym szefem. Ostry, z zasadami, a czasem jednak można od Ciebie miłe słowo usłyszeć. Tak właśnie powinien wyglądać szef. Chociaż na forum czasami za głośno na nas krzyczałeś.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Aniu, aż się zarumieniłam ;-) Naprawdę byłam taką marudą? :-) :-) Ale to dla idei! :) A co do koni to święta prawda... Nic się nie zmieniło!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.