Facebook Google+ Twitter

Reaktywacja Monty Pythona nastąpi 1 lipca. Grupa wystąpi na żywo [wideo]

Komicy z grupy Monty Pythona wystąpią po wielu latach 1 lipca 2014 r. w programie na żywo w Londynie. Publiczności obiecują mieszaninę "komedii, patosu, muzyki i odrobiny antycznego seksu".

Grupa Monty Pythona / Fot. plakat Zgodnie z zapowiedzią dziś na konferencji prasowej grupa legendarnych komików, twórców "Latającego cyrku Monty Pythona" zdradziła szczegóły planowanego powrotu na scenę po 15 latach przerwy. Piątka artystów: John Cleese (lat 74), Terry Gilliam (lat 72), Terry Jones (lat 71), Eric Idle (lat 70) i Michael Palin (lat 70) zaprezentuje się 1 lipca 2014 r. w The O2 Arena w Londynie. Występ na żywo może obejrzeć 20 tys. widzów.

Ostatni występ na żywo Pythonów miał miejsce trzydzieści lat temu w Hollywood Bowl w Los Angeles we wrześniu 1980 roku. Piętnaście lat temu pojawili się razem na Festiwal Komedii w Aspen w 1998 roku.

Zapowiadane wydarzenie będzie pojedynczym występem, które zostanie zarejestrowane, ale możliwe będą kolejne. Przedstawienie zostanie udostępnione później na DVD wraz z niepublikowanymi wcześniej materiałami. Michael Palin wyznał, że chciałby z Monty Pythonem objechać Europę, jednak członkowie grupy nie potwierdzili jeszcze tej decyzji. Miejsce reaktywacyjnego występu zostało wybrane po serii licytacji.

Komicy wyznali, że chcą sprawdzić, czy "ich żarty są jeszcze śmieszne". Całość występu określili jako mieszaninę "komedii, patosu, muzyki i odrobiny antycznego seksu". Obiecali wykonać" niektóre z największych przebojów Monty Pythona, takie jak The Crunchy Frog and The Dead Parrot , wraz z nowoczesnymi dodatkami. Eric Idle, który będzie reżyserem całości, zapowiedział, że w programie show znajdą się też skecze, które nigdy wcześniej nie były prezentowane na żywo. Artyści są świadomi, że publiczność zna scenariusz skeczy lepiej od samych twórców.

Zapis konferencji prasowej w Londynie:Sprzedaż biletów rozpocznie się 25 listopada. Najtańsze będą kosztować 26,50 funta ("tylko 300 funtów mniej niż na Stonesów" - komentował Idle), najdroższe - 95 funtów. Szczegóły zostaną podane na stronie montypython.com.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.