Facebook Google+ Twitter

Reaktywacja Rockoholic. Mikołaj Krawczyk wraca na scenę

To bardzo dobry czas dla aktora, Mikołaja Krawczyka. Ostatnio pojawił się w serialu "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w rolę prawnika - Oliwiera Jakubczyka, a już wkrótce po raz pierwszy pojawi się w "Singielce", gdzie zaga rockmana.

Mikołaj Krawczyk, aktor, wokalista, założyciel zespołu Rockoholic. / Fot. Fot. Robert Stasiukiewicz
Nie tylko na planie Mikołajowi Krawczykowi rock jest bardzo bliski, albowiem w roku 2014 założył zespół Rockoholic, z którym wówczas wydał dwa single. W chwili obecnej nastąpiła reaktywacja grupy. W odświeżonym składzie i z całkiem nowym materiałem zespół ponownie zaprezentuje się widzom.
Nowe logo zespołu Rockoholic, którego wokalistą i założycielem jest znany i lubiany aktor - Mikołaj Krawczyk. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Najbliższa okazja do posłuchania Rockoholica już 10 stycznia 2016, gdzie przy okazji 22. finału WOŚP Mikołaj z bandem pojawi się w Krakowie. Koncert przewidziany jest na godz. 17:30, a odbędzie się w CH Bonarka. Podczas koncertu kwestować będą wolontariusze.
Już 10 stycznia 2016 22. finał WOŚP. Mikołaj Krawczyk z zespołem zagra w Krakowie - Bonarka City Center, godz. 17.30 / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.