Facebook Google+ Twitter

Real Madryt daje 15 milionów euro i Sneijdera za Maicona

Niedawno media informowały, że Inter Mediolan jest blisko wypożyczenia Wesley'a Sneijdera z Realu Madryt, ale "Królewscy" ostatecznie z niezbyt dużym entuzjazmem podeszli do takiego rozwiązania.

http://futbolnet.pl/wiadomosci/real-madryt-daje-15-milionow-euro-i-sneijdera-za-maicona

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Szanowny kolego, Co chcą czytać czytelnicy Wiadomości24 to wiedzą tylko oni. Zgaduję iż chcą mieć dostęp do ciekawych informacji (w tym plotki z których część się sprawdza a część nie), które albo są w serwisie wiadomości24 albo na innych stronach. Nie wiem czy wiesz ale w menu autora jest coś co się nazywa "dodaj link" z opcją 240 znaków na wstęp. Jak się domyslam oznacza to że można dodać ciekawy link z informacją w innym serwisie i to staram się czynić. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

oceniłem twój "artykuł" jako nieciekawy bo nic w nim nie ma. Sama sprawa transferu jest ciekawa, lecz jeśli nie jest potwierdzona przez źródła to jest to jedynie spekulacja prasowa niewiele warta. Oficjalna strona Realu nie podała informacji na temat Maicona w tym roku... przeglądam ją codziennie od ponad roku. Też mógłbyś tam zajrzeć ale widać niewiele interesujesz się chyba piłką nożną...

Reklamujesz stronę futbolnet.pl zamiast pisać konkretnie na wiadomości24. A więc zamiast artykułu mamy spam i tylko o to mi chodzi.

Czytelnicy link chcą czytać na link a nie na jakimś futbolnecie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wydaje mi się iż jest to ciekawa informacja ze świata piłki. Może jest tu trochę spekulacji na temat tego transferu ale tym właśnie żyje świat piłkarski. Rozumiem że nie interesujesz się piłką ale to nie znaczy że masz w taki sposób traktować artykuły poza swoimi zainteresowaniami. Bez sensu, bez sensu, pytanie kto tu pisze bez sensu.

Jest tu tylko jedno zdanie bo o ile pamiętam w polu może wpisać niewiele więcej w przypadkiu linku. Nie napisałem komentarza gdyż nie wiedziałem iż jest to oczekiwane. Będę pamiętał o tym drugim razem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

niezbyt interesujące. może jakis komentarz? własna interpretacja szans tej wymiany? cokolwiek?
takie pisanie jest bez sensu. to jest jedynie kryptoreklama podanej strony.
bez sensu
jak macie pisać 1 zdanie na temat czegoś w sporcie a potem podawać link do konkretnych spekulacji typu "fakt" to lep[iej nie piszcie wcale bo to jedynie moderatorom dowala pracy oraz blokuje kolejkę sensownych tekstów, oczekujących publikacji...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.