59162 miejsce

Real Madryt gubi punkty! Cazorla daje nadzieję Barcelonie [Wideo]

Nie udało się Realowi Madryt zwyciężyć po raz 12. z rzędu. Podopieczni Jose Mourinho nie pokonali na swoim boisku Malagi, remisując z zawodnikami Pellegriniego 1:1. Strata punktów oznacza, że Real ma tylko 8 punktów przewagi nad Barcą.

Sonda

Strata punktów przez Real Madryt to początek gonitwy Barcelony?

/ Fot. EPA/JAVIER LIZONNiedziela, 18 marca, nie była najlepszym dniem dla Realu Madryt, który przed rozpoczęciem meczu łączył się myślami z Abidalem oraz Muambą, wychodząc w okolicznościowych koszulkach. "Królewscy" nie dali rady pokonać Malagi, która dzięki Santiemu Cazorli wywiozła cenny punkt ze stolicy Hiszpanii.

Czytaj zapowiedź kolejki

Jedni i drudzy atakowali bramkę przeciwnika. W ciągu całego meczu lepiej prezentowali się gracze Realu Madryt, mimo że wiele akcji kończyło się niepowodzeniem lub wcześniejszą stratą piłki. W 35. minucie, po wielu próbach, liderom La Liga w końcu udało się znaleźć drogę do siatki Caballero. Doskonałym dośrodkowaniem z lewej strony popisał się Cristiano Ronaldo, a podanie Portugalczyka wykorzystał powracający do pełnej formy po kontuzji Karim Benzema.

Kolejną bramkę, która nie ucieszyła większości zgromadzonych osób na Santiago Bernabeu, zobaczyli kibice dopiero w 92. minucie gry. Po faulu Granero rzut wolny otrzymali goście. Fantastycznym strzałem popisał się wówczas Santi Cazorla, który pokonał bezradnego w tej sytuacji Ikera Casillasa. Ponieważ sędzia doliczył zaledwie trzy minuty, gospodarze nie mieli już okazji, by odpowiedzieć na to trafienie i remis stał się faktem.

Strata punktów oznacza, że FC Barcelona traci do Realu tylko 8 punktów.

Opis reszty niedzielnych spotkań oraz bramki z meczu Realu Madryt z Malagą obejrzysz na następnej stronie ---->