Facebook Google+ Twitter

Real Madryt kontra Pepe. Gra o umowę

Trwa spór między Realem Madryt a jego zawodnikiem Pepe. Portugalski piłkarz nie zgadza się na proponowane warunki nowej umowy.

Pepe / Fot. Florian K, licencja GNU 1.2, http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b4/Pepe_madrid.JPG Real Madryt nie chce przedłużyć umowy z reprezentantem Portugalii Pepe na przedstawionych przez niego warunkach. Obrońca Królewskich domaga się dużej podwyżki, której klub z Madrytu nie zamierza mu dać. Jeżeli sprawa nadal będzie toczyła się w ten sposób, Pepe może rozstać się z Realem już latem tego roku.

Obecna umowa portugalskiego zawodnika obowiązuje do połowy 2012 roku. Pepe przeszedł do Realu Madryt w 2007 roku z FC Porto. Królewscy zapłacili za niego 30 milionów euro i zaoferowali zarobki na poziomie 1,8 miliona euro za sezon. W ramach przedłużenia umowy Pepe chce otrzymywać 4 miliony euro za sezon. Władze z Santiago Bernabeu zaproponowały jednak 3,5 miliona euro.

Obie strony na razie pozostają nieugięte, lecz negocjacje nie zostały zerwane. Co będzie dalej? Odpowiedź na to pytanie przyniesie czas.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.