141897 miejsce

Real Madryt odrabia straty do Barcelony

• Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-10-31 22:28

W dzisiejszych meczach 9. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Hiszpanii "Królewscy" wygrali 2:0 z Getafe, a "Barca" tylko zremisowała 1:1 z Osasuną Pampeluna.

O sile Realu świadczy fakt, że zespół ten obydwie bramki strzelił grając w dziesiątkę, bowiem już w 28. minucie czerwoną kartkę dostał Raul Albiol. W drugiej połowie dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Gonzalo Higuain, dzięki czemu madrycki klub wywaczył kolejne trzy punkty.

W tabeli primera division Real zajmuje drugie miejsce i traci tylko jeden punkt do Barcelony. Katalońska drużyna bliska była zwycięstwa po bramce Seydou Keity, ale w trzeciej minucie doliczonego czas gry wyrównującego gola strzelił Gerard Pique.