118841 miejsce

Real Madryt wygrywa z Levante

Real Madryt pokonał na własnym stadionie Levante 2:0 (2:0).

Santiago Bernabeu / Fot. Daniel Schroeder, C.C. 2.5W dwudziestej czwartej kolejce Primiera Divison Real Madryt zmierzył się na własnym boisku z Levante. Królewscy pokonali 16. ekipę hiszpańskiej ekstraklasy 2:0 (2:0) po bramkach Benzemy w 7. minucie meczu oraz Ricardo Carvalho w 41. minucie spotkania.

Przez cały mecz Real Madryt kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Na pewno duży wpływ miała na to szybko zdobyta bramka. Zespół UD Levante ciągle miał problemy z opuszczeniem własnej połowy, a celem tej drużyny najwyraźniej była strata jak najmniejszej ilości bramek. Królewskim również wystarczyła taka wygrana ponieważ nie prowadzili zmasowanych ataków oszczędzając siły na wtorkowy pojedynek w Lidze Mistrzów. Z tych powodów do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Real Madryt - Levante 2:0