Real zwycięża bez Ronaldo

W 27. kolejce hiszpańskiej Primera Division Racing Santander podejmował Real Madryt. Faworytem tego spotkania mogła być tylko jedna drużyna – Real Madryt. Królewscy pewnie pokonali rywali 3:1.

Pod nieobecność w składzie Cristiano Ronaldo Real pokonał 3:1 Santander na boisku rywala. Warto przypomnieć, że w poprzedniej rundzie Królewscy pokonali Racing 6:1. W ostatniej kolejce piłkarze z Madrytu pokonali aż 7:0 Malagę i widać, że zespół jest na fali.

Real objął prowadzenie w 23. minucie po bramce Adebayora i pięknej asyscie Ozila. Chwilę później jest już 2:0 za sprawą Karima Benzemy. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po przerwie dopiero w 70. minucie gospodarze zdobywają bramkę kontaktową za sprawą Kennediego. Zespołem przeważającym była drużyna z Madrytu. Potwierdzeniem tego jest kolejna bramka w 75. minucie Benzemy. Do końca wynik nie uległ zmianie.

Santander – Real 1:3

Skład Realu: Casillas, Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo, Alonso, Granero, Di Maria, Ozil, Benzema, Adebayor.

Skład Racingu: Tono, Pinillos, Barba, Torrejon, Fernandez, Lacen, Colsa, Kennedy, Munitis, Dos Santos, Rosenberg.