Facebook Google+ Twitter

Rebis poleca: Karin Slaughter "Piętno"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-20 13:33

Już w najbliższą środę, tj. 21 września trafi do księgarń nowa powieść Karin Slaughter zatytułowana "Piętno". To już 6 książka tej autorki wydana przez Rebis.

 / Fot. Materiały prasowePowieści Karin Slaughter wyróżniają się zarówno żywymi portretami dotkniętych przez los bohaterów, jak i pełnymi dramatyzmu zagadkami kryminalnymi.

W najnowszej czytelnicy znajdą frapujące postaci z wcześniejszych książek autorki oraz trzymającą w napięciu opowieść o korupcji i zbrodni, które mogą odcisnąć niezatarte piętno na niejednym życiu.

W lodowatych wodach jeziora zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Pozostawiony na brzegu list na pierwszy rzut oka wskazuje na samobójstwo. Ale bardzo szybko staje się jasne, że był to brutalny, popełniony z zimną krwią mord. Prowadzący śledztwo napotykają mur milczenia małej, zżytej społeczności, powiązanej głęboko sięgającą siecią związków i zależności. Jedyna osoba, która mogłaby powiedzieć prawdę o tym, co się wydarzyło, nie
żyje.

W swoich książkach, wydawanych już w blisko trzydziestu krajach, Karin Slaughter tworzy jedną za drugą fabuły, których wyróżnikiem są brutalne sceny przemocy, ostro zarysowane tło obyczajowe i wyrazisty, wręcz naturalistyczny język. Niech o uzależniającym magnetyzmie jej powieści świadczy to, że za każdym razem wspinają się one na szczyty list sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Irlandii, Holandii i Niemczech. Co niepokojące - jej nazwisko idealnie pasuje do profilu tworzonych przez nią dzieł...

Polecamy też poprzednie thrillery: "Tryptyk", "Przywilej skóry", "Pęknięcie",
"Geneza", "Niewierny".Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.