Facebook Google+ Twitter

Ręce opadają

Sikorski: zagrożone podpisanie w listopadzie umowy UE-Ukraina

- Z Ukrainą toczy się intensywny dialog (...). Bardzo pilnie monitorujemy szczególnie dwie sfery, mianowicie prawo wyborcze i prokuraturę, i o ile wiem Ukraina jeszcze tych reform nie przeprowadziła, więc na dzisiaj konkluzja może być tylko jedna: Ukraina nie jest jeszcze gotowa - powiedział dziennikarzom Sikorski.
Zaznaczył, że to od Ukrainy zależy, czy Bruksela będzie mogła podpisać umowę stowarzyszeniową z Kijowem, czy też nie. Pytany, czy w związku z tym zagrożone jest podpisanie umowy stowarzyszeniowej UE-Ukraina na szczycie Partnerstwa Wschodniego w listopadzie w Wilnie, odparł: "Ewidentnie jest". - Jeśli Ukraina nie zrobi tego, co do niej należy, to podpisania nie będzie - zaznaczył Sikorski.

Polska jest tysiąc lat za Białorusią w kwestii prawa, również wyborczego, i prokuratury oraz sądów, praw człowieka – a chce pouczać innych i zabiera głos obłudny. Panie Skorski, kiedy zaczniecie robić porządek w kraju. Polacy podpalają się pod kancelarią pana szefa, głodują, nie mają pracy, emigrują, walczą z układem zamkniętym i państwem w państwie. Z wiatrakami, które w Polsce zabierają energię ludziom do życia zamiast napędzać odwrotnie. To kpina i hańba taka hipokryzja!

socjolog

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.