Facebook Google+ Twitter

Recenzja Książki "Jestem. Zrozumieć siebie..." Marzenny Marii Płocharskiej

Jest to książka o pozytywnym myśleniu i nieograniczonej mocy naszej podświadomości, poparta autentycznymi przykładami z mojego życia i życia moich znajomych.

Jest to książka o pozytywnym myśleniu i nieograniczonej mocy naszej podświadomości, poparta autentycznymi przykładami z mojego życia i życia moich znajomych. Książkę tę kieruję do wszystkich, którzy pragną żyć lepiej, pełniej i radośniej. Do wszystkich, którzy pragną kochać i być kochanym... Wszystko, co zdarzyło się w tej książce, jest prawdziwe. Jest ona przepełniona radością i optymizmem.Wychowana w skromności i lęku przed wypowiedzeniem swoich myśli i poglądów, chowałam się w skorupie i bałam z niej wychylić. Zawsze powtarzano mi: Siedź cicho, nie mów nic! Lepiej być pokornym, uległym, wtedy łatwiej przetrwać, łatwiej żyć! Ale przecież nie chodzi o to, by na tej ziemi tylko przetrwać! Chodzi o to, by żyć pełnią życia, być szczęśliwym. Kochać i być kochanym, realizować swoje marzenia. Nie bać się prawdy, nie bać się swoich uczuć!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ania O.
  • Ania O.
  • 27.03.2011 16:14

Właśnie przeczytałam. Coś nadal drga w moim sercu. Mnóstwo emocji, przemyśleń. Zastanawiam się nad swoim życiem. Jestem młoda i pewnie nie jeden raz nie zdawałam sobie sprawy, ze realizując swoje marzenia ranię bliskich. Autorka rozgrzesza mnie z tego, pisze o tym jak ważne są nasze pragnienia, jak ważny jest cel do którego dążymy. Pierwszy raz poczułam ból rodziców, ich troskę i ogromną miłość. nigdy o tym nie myślałam, bo nie mam własnych dzieci. Teraz mam ochotę powiedzieć : rodzice kocham Was ! ( ale się wstydzę).

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iza Kania
  • Iza Kania
  • 24.03.2011 19:17

Trzeba dużo odwagi żeby tak szczerze, a zarazem pięknie przelać na papier swoje uczucia. Tak wiele refleksji z własnego życia nasuwa się czytając tę książkę. Warto wierzyć, że na tym świecie nie jesteśmy sami, że mamy przyjaciół i bliskich, którzy są z nami "na dobre i na złe". Warto przeczytać !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.