Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19203 miejsce

Recenzja telefonu Kruger&Matz Movie3

Kruger&Matz Move 3 to obecnie najtańsza słuchawka z Androidem firmy z Garwolina. Model ma zainstalowanego Androida w wersji 4.4.2 i został zakupiony we własnym sklepie producenta.

Przód urządzenia / Fot. P. DąbrowskiTelefon ten posiada bardzo dobry, jak na swoją kategorię cenową, procesor Qualcomm Snapdragon 200 o taktowaniu 1,20 GHz z 4 rdzeniami. Pochodzi z rodziny procesorów, które pozwalają na spokojne obsłużenie takich funkcji, jak m. in.: zapis i odtwarzanie wideo w rozdzielczości 720p, obsługę aparatu fotograficznego z matrycą 8 megapikseli i fotografii 3D. Pozwala także na uruchamianie wymagających gier 3D oraz obsługuje wyświetlacz zewnętrzny do rozdzielczości HD.

Kruger&Matz Move 3, słuchawki, instrukcja i ulotka / Fot. P. DąbrowskiNiestety producent urządzeń marki Kruger&Matz, nie wykorzystuje pełnej możliwości procesora, umieszczając główną kamerkę o matrycy 5 MP (2592×1944 pikselw), natomiast przednią – 0,3 Mpx (640×480 pikseli). Telefon ma dobry, jak na swoją klasę, głośnik, niestety nie obsługuje LTE. Jak większość telefonów tej marki, posiada 2 sloty na karty GSM w standardzie microSIM.

Wygląd nie budzi żadnych zastrzeżeń. W testach przeprowadzanych za pomocą programu AnTuTu Benchmark polski smartfon uzyskał 18693 punkty przy pierwszym teście, natomiast w drugim o 627 punktów mniej. Nie wiem, co jest tego powodem.

Wady i zalety telefonu / Fot. P. DąbrowskiW telefonie zainstalowany jest czysty Android. Oprócz tego krügerek ma na swoim pokładzie bluetooth w wersji 4.0, 8GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia do 32 oraz 1 GB pamięci RAM. Telefon działa płynnie, bez żadnych zacięć chociaż raz pojawił się problem podczas korzystania z systemowej Galerii. Po otwarciu aplikacji, pojawił się komunikat następującej treści: Brak pamięci zewnętrznej. Potem Galeria się wyłączyła. Problem wystąpił bezpodstawnie, ponieważ karta pamięci siedziała i była widoczna przez „Eksplorator plików”. Pomógł restart urządzenia. Słuchawka leży przyjemnie w dłoni i dobrze dopasowuje się do ucha podczas rozmowy.

Niewątpliwie ten smartfon pokochają kobiety, które nie lubią dużych telefonów, a także przez początkujący użytkowników Androida. Jeżeli któremuś z początkujących użytkowników smartfonów nie pasuje system z zielonym robotem, w tej samej cenie dostępny jest model Movie 4 z Windows Phone 8.1.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.