Facebook Google+ Twitter

Recepta na kryzys

Dobry sposób na przetrwanie kryzysu musi się wiązać z poczuciem większej swobody i jeszcze większej odpowiedzialności.

Od momentu, kiedy kryzys światowy dał o sobie znać, mnóstwo ludzi straciło i traci wciąż pracę. Praktycznie każda firma stara się zmniejszać koszty i wprowadzać oszczędności – najczęściej redukując zatrudnienie. Zdecydowanie trudniej znaleźć pracę w warunkach malejącego zapotrzebowania na pracowników. Firmy jeśli obecnie poszukują kogoś do pracy, to starają się podnosić poprzeczkę wymagań i oczekiwań, jednocześnie obniżając proponowane płace. Praktycznie każdy dzień przynosi niepokojące informacje o kolejnych redukcjach, obniżkach pensji i zwolnieniach grupowych. Często, z pozoru bardzo stabilne, zachodnie koncerny decydują się na takie rozwiązania.

Jaka jest w takim razie recepta – pomysł na poradzenie sobie z takim rynkiem pracy? Biuro rachunkowe AKAT wychodząc naprzeciw ludziom z inicjatywą, przedstawiło interesującą propozycję. Jest ona skierowana do osób z ciekawym pomysłem na życie, a pozbawionych perspektyw rozwoju na skutek kryzysu. Dla zdecydowanych, którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce, biuro to jest dobrym wsparciem i partnerem zarazem w działaniu.

Wiadomo jak wiele trudu i zachodu kosztuje w polskich warunkach założenie firmy. Mnóstwo nie do końca jasnych formularzy, wniosków, czas tracony w kolejkach i nerwach. Nowatorskim pomysłem biura rachunkowego AKAT jest pomoc praktycznie na każdym etapie zakładania działalności gospodarczej.

Można skorzystać z szeregu konsultacji i porad dotyczących najbardziej korzystnego sposobu opodatkowania, jak też dofinansowania firmy ze środków Unii Europejskiej na stronach rpo.mazowia.pl lub parp.gov.pl. Gdzie informacje o dostępnych programach unijnych i funduszach są całkowicie darmowe - wystarczy umówić się na spotkanie z konsultantem.

Ciekawą zachętą do skorzystania z usług biura jest propozycja poprowadzenia księgowości w początkowym okresie startującego dopiero interesu za symboliczną złotówkę. W rezultacie biuro oprócz otoczenia klienta fachową opieką, zabezpiecza jego interesy, dbając o niczym nieskrępowany rozwój firmy.

Poza okresem promocyjnym biuro oferuje prowadzenie księgowości po swoich własnych stawkach, które bazują głównie na liczbie dokumentów jakie dostarczamy do biura.


Źródła:
akat.waw.pl[a/]
[a]http://www.parp.gov.pl/

rpo.mazowia.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.