Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10605 miejsce

Recepta na "Przekręt (nie)doskonały" w Teatrze Capitol

Sztuka Donalda Churchilla i Petera Yeldhmana pokazuje, że finansowe przekręty nie zawsze wychodzą na dobre ich pomysłodawcom.

Rafał Cieszyński (Tom Lambert), Katarzyna Kwiatkowska (Sara) / Fot. Teatr Capitol"Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?" w reżyserii Andrzeja Rozhina to zabawna komedia sytuacyjna o oszustwach finansowych. Głównym bohaterem jest Tom Lambert (Rafał Cieszyński), botanik i ogrodnik, który zdobył wiele nagród za prace naukowe na temat ziemniaków. Niestety jego wiedza nie idzie w parze z zaradnością życiową. Ale od czego ma byłą żonę i zarazem księgową. To właśnie Sara (Katarzyna Kwiatkowska) wpadła na "genialny" pomysł na oszukanie fiskusa.

Pewnego dnia wszystko zaczyna się sypać, cała misterna intryga. Urząd skarbowy zamierza przeprowadzić kontrolę i pilnie poszukuje tajemniczej Panny Flint. Problem w tym, że ona nie istnieje...

Dorota Chotecka (Pani Lens), Jacek Kopczyński (Albert) / Fot. Teatr CapitolDużym walorem sztuki jest znakomita obsada. Najbardziej spodobali mi się Katarzyna Kwiatkowska w roli Sary, byłej żony Toma i zarazem sprytnej księgowej, która wpada na pomysł dokonania przekrętu doskonałego, Rafał Cieszyński jako Tom, mało błyskotliwy były mąż Sary, zafiksowany na punkcie botaniki, Jacek Kopczyński jako Albert, służący o jednoznacznych preferencjach.

Bogdan Kalus (Pan Dodds), Dorota Chotecka (Pani Lens) / Fot. Teatr CapitolTowarzyszyli im nie mniej utalentowani aktorzy - Maja Bohosiewicz, która wcieliła się w Lucy, dopiero co poznaną dziewczynę Toma oraz Bogdan Kalus jako Pan Dodds i Dorota Nowakowska jako Pani Lens - para urzędników skarbowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.