Facebook Google+ Twitter

Recital Artura Andrusa w Ośrodku Kultury Karolew

To będzie prawdziwe święto dla wszystkich miłośników kabaretu. W najbliższy piątek, 19 listopada na scenie Ośrodka Kultury Karolew w Łodzi wystąpi twórca kabaretowy, poeta i dziennikarz Artur Andrus.

Artysta zaprezentuje skecze i piosenki z aktualnego repertuaru oraz te troszkę starsze, które powstały w czasie blisko 20-letniej kariery estradowej. Artur Andrus zdobył grono wiernych wielbicieli dzięki błyskotliwemu poczuciu humoru oraz klasie prezentowanych dowcipów. Od lat z dużym powodzeniem udaje mu się unikać popularnych na polskiej scenie kabaretowej przerysowanych gagów graniczących z niesmacznym slapstickiem. Pomysły czerpie z trafnej obserwacji rzeczywistości, którą dzięki niezwykłej wrażliwości i wyabstrahowanym skojarzeniom przekształca w magiczny język kabaretu.

Autor jest dobrze znany łódzkiej publiczności. Od 1999 roku wraz z Andrzejem Poniedzielskim, Elżbietą Adamiak i zaproszonymi gośćmi występuje w Łódzkiej Piwnicy Artystycznej "Przechowalnia". Co tydzień w poniedziałek (oprócz wakacji) prowadzi też Kabaretową Scenę Trójki w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą". Za najzabawniejszy epizod jego twórczości wiele osób uznaje jednak rolę Jonathana Owensa w improwizowanym serialu „Spadkobiercy", który gościł na kanałach TVP 2 i TV 4.

Andrus to również wzięty dziennikarz i komentator. Związany od 1994 roku z radiową Trójką, na jej antenie prezentuje kultowy program "Powtórka z rozrywki". Od 2005 roku jest też stałym gościem programu publicystyczno-satyrycznego "Szkło kontaktowe" na antenie TVN24.
Podczas piątkowego recitalu artyście akompaniować będzie Wojciech Stec. Występ rozpocznie się o godz. 18. Cena biletów - 20 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.