Facebook Google+ Twitter

Recital Grzegorza Fijałkowskiego na Chmielnej

Galeria przy Chmielnej 15 w Warszawie będzie miał zaszczyt gościć Grzegorza już w piątek 10 grudnia o godz. 17.30. Podczas wieczoru wystąpi także Wanda Stańczak, prezes SAP w Warszawie – prezentując autorską poezję.

Grzegorz urodził się w 1987 roku w Lublinie, z tzw, retinopatią wcześniaczą. W 2001 roku ukończył szkołę podstawową w Przytocznie, do której uczęszczał wraz ze zdrowymi dziećmi. W 2004 roku ukończył Publiczne Gimnazjum w Przytocznie.

Grzegorz, już w wieku przedszkolnym wyróżniał się wśród innych dzieci bardzo dobrym słuchem muzycznym i wyczuciem rytmu. Brał udział w przeglądach i konkursach wokalnych, śpiewał na wszystkich imprezach szkolnych, reprezentował swoją szkołę na szczeblu wojewódzkim. W 2001 roku brał udział w VII wojewódzkim Festiwalu Dzieci i Młodzieży, gdzie otrzymał nagrodę publiczności. Przez 4 lata śpiewał w Domu Kultury w Kocku.

Od grudnia 2005 roku Grzegorz uczęszcza na Warsztat Terapii Zajęciowej w Kocku – pracownia rękodzieła ludowego. Grzegorz mieszka na wsi, a swój wolny czas spędza słuchając muzyki, grając na instrumentach klawiszowych, jest samoukiem. Pisze wiersze.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.