Facebook Google+ Twitter

Recital Szymona Zychowicza w szczecińskim Teatrze Małym

26 września z recitalem w Szczecinie pojawi się artysta związany z krakowską Piwnicą pod Baranami - Szymon Zychowicz. Jego świetne występy szczecińska publiczność już kilkakrotnie mogła oglądać podczas koncertów w Teatrze Polskim.

26 września o godzinie 18:00 z recitalem w Szczecinie pojawi się artysta krakowskiej Piwnicy pod Baranami - Szymon Zychowicz, którego świetne występy szczecińska publiczność już kilkakrotnie mogła oglądać podczas koncertów organizowanych przez Teatr Polski. Recital z towarzyszeniem Ryszarda Leoszewskiego oraz Krzysztofa Baranowskiego odbędzie się w Teatrze Małym na Deptaku Bogusława 6 w Szczecinie.

Zychowicz - jedna z najważniejszych postaci nurtu Krainy Łagodności tym razem zagości w Szczecinie, aby wraz z najlepszymi szczecińskimi muzykami rozpocząć pracę nad solową płytą.

Był jednym z ostatnich aktorów przyjętych przez Piotra Skrzyneckiego na etat.

Swoją karierę zaczynał jako aktor w Teatrze Propozycji DIALOG.

Współpracuje między innymi z: Kabaretem Rafała Kmity, Grzegorzem Halamą, Grzegorzem Turnauem, Mariuszem Lubomskim, Mirosławem Czyżykiewiczem, Andrzejem Poniedzielskim.

Jest współzałożycielem: krakowskiego kabaretu Zielone Szkiełko (Janusz Radek, Robert Kasprzycki, Basia Stępniak-Wilk, Grzegorz Halama, K. Śmiałkowski), koszalińskiego kabaretu Bez Oparcia. Wraz z Bartłomiejem Brede dał początek formacji kabaretowej Ironia i Harmonia, a z Piotrem Woźniakiem i Tomaszem Lewandowskim tworzą grupę Trzech Bardów. Laureat większości festiwali oraz przeglądów piosenki poetyckiej.

Charyzma, wyjątkowy głos, wyczucie sceniczne, świetny kontakt z publicznością oraz wyjątkowe poczucie humoru Szymona Zychowicza sprawiają, że każdy Jego występ staje się wielkim wydarzeniem i odbierany jest z niezwykłym entuzjazmem.

www.szymonzychowicz.art.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.