Facebook Google+ Twitter

Red Bridge i HeRRmo zagrali w "Perspektywach" w Ostrowcu

Wszyscy, którzy spędzili sobotni wieczór w ostrowieckim klubie „Perspektywy”, na pewno nie żałowali tego wyboru. Do Ostrowca Świętokrzyskiego przybyła kapela HeRRwo oraz RedBridge.

Na kolejny koncert w Ostrowcu Świętokrzyskim fani mocnego grania nie musieli długo czekać. Po występie debiutującego Bullshit Baby oraz bardziej doświadczonego Morr 19 października w klubie „Dekada”, teraz nadszedł czas na HeRRmo i Red Bridge, którzy zagrali w „Perspektywach”.

Wokalista zespołu HeRRmo, koncert w "Perspektywach" 3.11.07 r. / Fot. Bartłomiej GraczakPierwszy na scenie pojawił się zespół HeRRmo, wdrażający się dopiero w koncertowy rytm, bowiem grupa ta koncertów na swoim koncie nie ma zbyt wiele. Zagrali jednak bardzo dobrze. W pewnym momencie wokalista zespołu udostępnił jeden z mikrofonów dla publiczności, kto znał tekst mógł śpiewać razem z zespołem. Śmiałków znalazło się niewielu, jednak prosty refren piosenki „o miłości” śpiewali już wszyscy. HeRRmo zostawił rozgrzaną publikę dla Red Bridge, który do Ostrowca przyjechał z Końskich. W ekipie pojawił się nowy basista, który w trakcie koncertów miał wiele okazji, aby popisać się swoimi umiejętnościami. W lipcu zespół wydał pierwszą płytę „Nobody’s real” i z tegoż krążka kawałki były grane na sobotnim koncercie.

wokalista zespołu Red Bridge, koncert w "Perspektywach" 3.11.07 r. / Fot. Bartłomiej GraczakOba zespoły zagrały bardzo różnorodnie. Śpiewali zarówno po polsku, jak i po angielsku, raz grali wolno i spokojnie, by w następnym kawałku uderzyć mocno, szybko i „ciężko”. Pomiędzy swoimi utworami grali covery takich zespołów, jak Metalica czy Queen. HeRRmo gra muzykę reggae, natomiast Red Bridge grali zdecydowanie bardziej hardcore'owo. Koncert można zaliczyć do udanych, ale liczba osób na koncercie nie była oszałamiająca, co po części było spowodowane brakiem masowej reklamy w mieście w postaci np. plakatów.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dzięki.. panu gitarzyście.. czy ja dobrze poznaje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

*c

Komentarz został ukrytyrozwiń

Red Bridge z Końskich to wiemy. A dlaczego nie ma informacji skąd HeRRmo? To ja uzupełniam: z Kozienin ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

no i dziekuje panu Wokaliście Red Bridge za uratowanie zębów ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniały koncert :) Ale mnie szyja boli od machania łbem :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.