Facebook Google+ Twitter

Red Bull Thre3style: Znamy 12-stkę półfinalistów!

Po długich obradach jury podjęło decyzję i wybrało 12 DJ-ów, którzy zmierzą się w półfinałach.

 / Fot. Red Bull Content PoolDecyzje zostały podjęte! Sędziowie Red Bull Thre3style w składzie: FALCON1, MR. KRIME i DJ TWISTER przesłuchali ponad dziesięć godzin zgłoszonych setów i wybrali z nich 12 najlepszych. Poniżej znajdziecie komentarz naszych sędziów oraz wyczekiwaną listę DJ’ów, którzy awansowali do kolejnego etapu zawodów – krajowych półfinałów na żywo.
„Wybór był bardzo ciężki – mieliśmy długie dyskusje i analizy, ale udało się wybrać najlepszą dwunastkę. Sędziowanie zawodów DJ-skich jest niejednokrotnie równie stresujące jak udział w nich, czasem nawet bardziej i tak chyba było w tym przypadku” – skomentował FALCON1.
Podobnego zdania jest drugi z jurorów, MR. KRIME: „Mogę od siebie powiedzieć tylko, że bardzo trudno się oceniało i wybierało. Poziom zgłoszeń był w dużej mierze wyrównany i do ostatniej chwili sprawa wyników była otwarta poza kilkoma wyróżniającymi się setami”.
DJ TWISTER: „Wybór był dość kłopotliwy, bo czołowa grupa uczestników – poza nielicznymi wyjątkami – okazała się mieć podobny poziom setów. Słuszność wyboru potwierdza jednak fakt, że nasze typy okazały się w znacznej większości podobne. Po ostatecznej konsultacji stworzyliśmy listę dwunastu półfinalistów, którą niniejszym prezentujemy”.
Lista uczestników krajowych półfinałów Red Bull Thre3style:
69BEATS
BEZ KSYWY
BLEQ
BTR
DAAZ
FUNKTION
KOSTEK
LUTER ONE
NOZ
PAC1
VAZEE
ZIMNA ŁAPA
Gratulujemy!
Zwycięzców eliminacji będziecie mogli zobaczyć jeszcze w lutym podczas półfinałów: w Krakowie (21.02) oraz Sopocie (26.02). Sześciu z nich awansuje do ogólnopolskiego finałuRed Bull Thre3style 2015, który odbędzie się już 14 marca w poznańskim Eskulapie. Z kolei najlepszy Polak będzie reprezentował nasz kraj na międzynarodowym finale w Tokio!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.