Facebook Google+ Twitter

Red Bull X-Fighters 2013: Glen Helen - Zapowiedź

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-05-08 16:22

Już w ten weekend do rywalizacji powrócą najlepsi na świecie zawodnicy FMX za sprawą trzeciego przystanku Światowej Serii Red Bull X-Fighters. Tym razem Dany Torres, Thomas Pages, Levi Sherwood, Nate Adams oraz reszta...

Red Bull X-Fighters / Fot. Red Bull Content Poll
Już w ten weekend do rywalizacji powrócą najlepsi na świecie zawodnicy FMX za sprawą trzeciego przystanku Światowej Serii Red Bull X-Fighters. Tym razem Dany Torres, Thomas Pages, Levi Sherwood, Nate Adams oraz reszta światowej czołówki będą rywalizować za oceanem.

Trzeci przystanek Red Bull X-Fighters rozegrany zostanie w USA w Glen Helen. To właśnie tutaj przed rokiem najlepszy okazał się ulubieniec publiczności Amerykanin Todd Potter, na pewno i w ten weekend będzie chciał zgotować niespodziankę publiczności i włączy się aktywnie do rywalizacji o zwycięstwo. Nie będzie miał łatwego zadania ponieważ w bardzo dobrej formie jest zwycięzca poprzedniego przystanku, który odbył się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Hiszpan Dany Torres. Jak również nie można zapomnieć o bardzo jasnej gwieździe poprzedniego sezonu Levi Sherwoodzie, który aby myśleć o obronie mistrzowskiego tytułu z roku 2012 musi się wziąć ostro do pracy.

Półmetek Światowej Serii Red Bull X-Fighters zapowiada się bardzo ciekawie, zmagania najlepszych zawodników FMX będzie można oglądać już 11 maja od godziny 22:45 na stronie Red Bull'a.

Glen Helen – lista zawodników:


Levi Sherwood (NZL)
Tom Pagès (FRA)
Dany Torres (ESP)
Javier Villegas (CHL)
Nate Adams (USA)
Todd Potter (USA)
Josh Sheehan (AUS)
Rob Adelberg (AUS)
Taka Higashino (JPN)
Wes Agee (USA)
Adam Jones (USA)
David Rinaldo (FRA)

więcej informacji: http://extremespace.pl
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.