Facebook Google+ Twitter

Redakcja kulturalna Wiadomości24.pl werbuje dziennikarzy!

Kilka dni temu nasz naczelny rozesłał poprzez pocztę wewnętrzną wiadomość zachęcającą do stworzenia redakcji kulturalnej autorów Wiadomości24.pl. Z przyjemnością oznajmiamy. Już działamy!

Logo Wiadomości24.pl / Fot. ScreenStworzenie redakcji kulturalnej ma na celu opanować chaos i usystematyzować pracę autorów w dziale "Kultura" (oczywiście nadal publikować tutaj może każdy i na każdy kulturalny temat). Chcemy, jako redakcja złożona z autorów, zająć się systematycznym publikowaniem w tym dziale.

Wszystkich chętnych, chcących należeć do tego "czcigodnego grona", prosimy o wysłanie na maila kultura@wiadomosci24.pl swoich deklaracji odnośnie preferowanych przez nich poddziałów działu "Kultura". W temacie proszę wpisać "Deklaracja - kultura".

Działa już kalendarz, w którym możemy zamieszczać informacje o planowanych imprezach/wydarzeniach kulturalnych. Kalendarz ten ma na celu informowanie nas/Was o tego typu przedsięwzięciach. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość uczestnictwa w większości z nich (przecież nie każdy wie o wszystkim :) ) oraz zapobieganiu dublowania się tekstów dotyczących jednej tematyki. Przeglądać kalendarz oraz dodawać informacje może każdy, kto posiada dostęp do owego kalendarza. Osoby niemające, a chcące uzyskać uprawnienia do przeglądania i edycji kalendarza proszone są o kontakt poprzez maila kultura@wiadomosci24.pl.

Jak już zdążyliście zauważyć nasza redakcja posiada własnego maila. Skrzynka ta służy nam do kontaktu z organizatorami imprez, uzyskiwaniu akredytacji etc. Osoby, które zadeklarowały chęć brania udziału w działaniu redakcji kultury i chcą korzystać z tej skrzynki, mogą zgłosić się po namiary na nią do Pawła Nowackiego.

Mamy nadzieję, że redakcja kulturalna wkrótce zacznie działać pełną parą. Pamiętajmy, że media to My!

P.S. Poddział "Komiksy" leży odłogiem - w tym roku opublikowano w nim tylko kilka tekstów. Serdecznie zapraszamy do rozruszania tego miejsca.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

@Alek nie ode mnie to zależy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 31.08.2008 21:22

Hm, skoro dział Komiks leży odłogiem, to może warto zastąpić go czymś innym lub po prostu zrezygnować z niego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No ja założę temat na forum odnośnie Działu Wydarzenia (tylko późnym wieczorkiem). Ja mogę być liderem łódzkiego:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł, "obywatelscy" nie dadzą rady? :)) Chcieć to móc!
Maćku dla Ciebie to nawet można zrobić dundee@link :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dział Wydarzeń? proszę bardzo, jeśli dacie radę się skrzyknąć to ja proponuję terytorialnie. Zrobimy wtedy skrzynki dla każdego województwa, np. mazowieckie@link pomorskie@link itd. Przydaliby się jacyś liderzy w każdym województwie... :))

A nasze Forum służy do wymiany informacji między autorami a nie do trollowania (tępię). Zachęcam do korzystania z niego, a nie obcych narzędzi. Czynimy starania, by znaleźć stosowne rozwiązania u nas...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja już napisałam i do Pawła i na podanego maila kulturalnego (hmmm..... a może to powinno być kulturowego?) ;) Teraz czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję, że coś fajnego uda nam się razem zdziałać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Gratuluje organizacji - u artystów to rzadkość :) Co do redakcji Wydarzeń myślę, że może się udać. Sporo z nas ma już praktykę w działach miejskich. Wystarczy pozapisywać się na listy mailingowe i działać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dyskutować zawsze można :) może jednak coś z tego wyjdzie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A redakcja co na to?? Czemu ma być ciężej?? Ja myślę, że można by nad tym podyskutować:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

z wydarzeniami cięzej będzie, bo nigdy nie wiadomo co i gdzie się wydarzy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.