Facebook Google+ Twitter

Redakcja wiadomości24. odblokowała konta rodziny Sadowskich

21 sierpnia 2015 r. napisałem artykuł: Apel do redakcji w24, w sprawie odblokowania kont rodziny Sadowskich

Zdzisław i Elżbieta Sadowscy / Fot. Grzegorz SadowskiNapisałem w nim, że rodzina Sadowskich: Zdzisław, Elżbieta, Andrzej pisali w wiadomościach: od lutego 2009 r do grudnia 2012 r., uzyskując w tym czasie łącznie 951 tys. odsłon na swoich 599 artykułach i galeriach. Plasowało to ich rodzinę razem w pierwszej pięćdziesiątce najpoczytniejszych autorów wiadomości24.pl w rankingu „od początku”.

Napisałem, że to rywalizacja w rankingach ocen, materiał ośmieszający autorkę serwisu napisany bez jej wiedzy i zgody, oraz pisanie komentarzy w imieniu innego użytkownika były powodem ich blokady. Napisałem też, że być może wtedy te powody były ważkie, ale dzisiaj po 2,5 roku od zablokowania, chyba nie mają już znaczenia.

Napisałem też, że nie apelowałbym dzisiaj do redakcji (w imieniu rodziny brata) o odblokowanie ich kont, tj: Zdzisława, Elżbiety i Andrzeja, gdyby nie potrzeba dostępu do wszystkich ich artykułów i galerii, w związku z opracowaniem monografii poświęconej ich twórczości. Napisałem też,że blokady kont rodziny Sadowskich nastąpiły znienacka i w/w nie zdążyli nawet stworzyć listy swoich wszystkich artykułów i galerii, a po zablokowaniu spis ich artykułów jest niedostępny.

Zapewniłem też w artykule, że rodzina Sadowskich, tj: Zdzisław, Elżbieta, Andrzej nie będzie więcej pisać w wiadomościach24.pl, ani wykonywać żadnych czynności na artykułach, że chodzi tylko o wolny dostęp do spisu i artykułów. Przypomniałem w artykule, że wiele ich artykułów było autorskich, że od zablokowania rodzina Sadowskich, przyniosła redakcji prawie ćwierć miliona osłon.

Redakcja wiadomosci24.pl zwróciła ten artykuł pisząc mi w mailu: w poniedziałek rozważymy odblokowanie kont. Mail do redakcji w zupełności wystarczyłby. Nie ma potrzeby pisania w tej sprawie listów otwartych. Minął poniedziałek, wtorek, a rodzina Sadowskich jest dalej zablokowana. W końcu 31 sierpnia konta pp. Zdzisława, Elżbiety i Andrzeja Sadowskich zostały odblokowane.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Statystyk Andrzej wyliczył mi ile tekstów, galerii i blogów rodziny Sadowskich "zaśmieca" Internet. Doliczył się 987 tekstów (niedługo jubileusz), 221 galerii, 288 wpisów do bloga i 2275438 odsłon. Doliczając do tego około setkę (99) artykułów wydrukowanych w prasie papierowej i setki tysięcy czytelników, daje to całkiem niezły dorobek jak na dziennikarzy społecznościowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

767 tekstów
126 galerii
2 453 266 odsłon

i ani jednego kuzyna królika, który by zadbał o moje dobre samopoczucie, zareklamował, upomniał się gdzie trzeba i wydusił kolanem aplauz.
Chyba się pochlastam!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

To kolejna podpowiedź, jakie artykuły Elżbiety Sadowskiej się nie zestarzały i które warto przeczytać: 1. Kosztowne darmowe wycieczki, 2. Do Ameryki raczej nie pojadę, 3, Rządzący podarujcie nam niemiecka biedę, 4. Młoda wdowa, po 7 latach za mąż wyjść gotowa, 5. Dzieci to nasze jedyne zabezpieczenie na starość, 6. Nie stan zdrowia, ale przepisy decydują o przyznaniu renty z ZUS, 7. Trudne wybory? Własne zdrowie czy weselny prezent (po tym artykule Dagmara Karp z TVN24 zaprosiła Elżbietę do programu "Blisko ludzi"), 8. Uroki starości, 9. Mąż do wynajęcia wreszcie w Szczecinie, 10. Legenda o Skarbku, itd

Komentarz został ukrytyrozwiń

Namawiam też państwa, do zapoznania się z artykułami Andrzeja Sadowskiego: 1. Czy kobiety zdominowały mężczyzn, 2. Zaborczość kobiet (te dwa artykuły były nawet cytowane w pracy naukowej), 3. Ślimak też ryba. Decyzja KE, 4. Wywiad z nieznajomą, 5. Wszyscy jesteśmy szaleni, 6. Stoczniowe miraże. O Stoczni Szczecińskiej, 7. Polska B i C nikogo nie obchodzi, 8. Strach przed Ekologią, 9. Za co kocham Szczecin, 10. Straszny Dwór przy ul. Strzałowskiej, 11. Kwiat rycerstwa europejskiego nie pomógł Krzyżakom (w bitwie pod Grunwaldem został zapoczątkowany ród Sadowskich - patrz Legenda o powstaniu Rodu Sadowskich herbu Nałęcz) itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zachęciłem państwa do czytania artykułów rodziny Sadowskich, ale ponieważ w swoim dorobku mają ich 600, trudno wyłowić te najciekawsze, autorskie, dalej aktualne. Zainteresowanym przybliżę ciekawsze artykuły Zdzisława: 1. Darwinowska teoria ewolucji do lamusa, 2. Współczesne spojrzenie na patriotyzm, 3. Globalne ocieplenie klimatu ziemskiego, to jeszcze jeden mit?, 4. Szczecin jednak leży nad morzem, 5. Powstanie autonomiczne księstwo szczecińskie?, 6. Ustawowa granica ubóstwa i bogactwa. 7. Upadła Stocznia Szczecińska nie ma szczęścia do poważnych inwestorów, 8. Potrzebna Izba Pamięci upadłych zakładów w Muzeum w Szczecinie, 9. Po co lokatorom spółdzielnia mieszkaniowa?, 10. Ciechocinek kres miasta uciech cz I - IV, 11. Samba nad Odrą w Szczecinie. 12. W sanatorium już nie poszalejesz, itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję redakcji w imieniu rodziny Sadowskich: Zdzisława, Elżbiety i Andrzeja. Redakcja w dniu dzisiejszym odblokowała ich konta. Namawiam wszystkich użytkowników w24 do wejście na ich konta i poczytanie ich autorskich artykułów, które nawet po dwóch i pół roku są dalej aktualne, a przede wszystkim ich tematyka jest naprawdę ciekawa. Zresztą przekonajcie się sami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam podobną sytuację, co Pan Wiesław. Tyle, że ja utraciłam ok. 50 tekstów. Jak to możliwe? Zwyczajnie, przecież złośliwość ludzka nie zna granic (bez rozwijania tematu ) Były nerwy, przygnębienie a potem przyszła refleksja... Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Mniej starych tekstów zamieszczę na W24. Muszę pisać nowe, rozwijać się itp. Dwa tematy wykorzystałam powtórnie, artykuły napisałam na nowo, zostały tylko tytuły:) Trzeba iść dalej.

Mam nadzieję, że Redakcja prośbę rozpatrzy pozytywnie:) Wiem, że utrata artykułów to dla DO bolesna strata. Nie wiem, jaki zapadł "wyrok", ale każdy "skazany" może ubiegać się o skrócenie czasu jego trwania:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety mam świadpmosć że w W24 za różne przewinienua dany Autor może być zablokowany, przy pierwszej "wpadce" na miesiąc, za drugim nawet na zawsze. Czy to oznacza dla danego Aitora zablokowanie także tekstów tj. możliwość ich czytania nie jestem pewny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wiesławie - biorąc rzecz po babsku, najpierw się kieckę szyje w domu, potem prasuje i wiesza we własnej szafie, a dopiero potem dopiero można ją zaprezentować na spotkaniu publicznym :)))))))))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo ja też mam podobną sytuację w innym portalu przepadło 2.000 moich reportazy i felietonów napisanych przez 4 lata. Nie mialem czasu ich archiwizować przy tym tempie pisania a tymczasem administrator bez słowa uprzedzenia z dnia na dzień zamknął portal w połowie roku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.