Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19062 miejsce

Redakcja Wiadomości24.pl. Kim jesteśmy?

Nie stój, nie czekaj! Pisz i fotografuj. Czekamy na Wasze artykuły i zdjęcia. Poznaj zespół redakcyjny:

Lidia Raś
kierownik redakcji

Lidia Raś / Fot. ...Zapraszam do Wiadomosci24 wszystkich, którzy chcą dzielić się wiedzą z innymi. U nas hasło "Podziel się tym co wiesz" nabiera realnych kształtów. Tu możecie pisać, informować o sprawach, na których świetnie się znacie. Ci, którzy doświadczyli przyjemności opublikowania swojego autorskiego tekstu wiedzą, że to fantastyczne przeżycie. Tych, którzy jeszcze nie odważyli się spróbować swych sił - gorąco namawiam i mam nadzieję, że moje umiejętności redaktorskie także Wam do czegoś się przydadzą.

O mnie? Kierownik redakcji informacji, miłośniczka teatru.

Kontakt: pocztą wewnętrzną przez mój profil, e-mail l.ras@wiadomosci24.pl lub telefonicznie: 22/201 40 95


Katarzyna Olczak
Szef Działu Książki

Katarzyna Olczak / Fot. xUkończyłam filologię polską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz podyplomowe studia polityki wydawniczej i księgarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo jestem związana z internetem. W serwisie Wiadomosci24.pl pracuję od 2010 roku. Wierzę w wartość słowa i w to, że internet jest znakomitym miejscem do przekazywania dobrych jakościowo treści. Interesuję się reportażem, w wolnych chwilach prowadzę blog o literaturze faktu.

Kontakt pocztą wewnętrzną przez mój profil, poprzez email: kolczak@polskapresse.pl lub telefonicznie 022 201 40 78.


Rafał Gdak

 / Fot. Rafał GdakW serwisie Wiadomosci24.pl pracuję od 2010 r. Pierwsze szlify dziennikarskie zdobywałem blisko 20 lat temu w prasie papierowej. Od 2000 roku piszę również w internecie. Jestem uzależnionym od książek miłośnikiem historii najnowszej, fanem urządzeń mobilnych, obserwatorem, a czasem komentatorem sceny politycznej.

Kontakt pocztą wewnętrzną przez mój profil oraz mailem na adres r.gdak@polskapresse.pl.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.