Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5888 miejsce

Redwatch znowu działa i wskazuje "zdrajców rasy"

"Pamiętaj miejsca, twarze zdrajców rasy, oni wszyscy zapłacą za swoje zbrodnie" - można przeczytać na stronie Redwatch. Na rasistowskiej stronie znów pojawiły się dane "wrogów rasy".

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. By T3ku (Own work) [CC-BY-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia CommonsNa stronie internetowej Redwatch możemy znaleźć nie tylko imiona i nazwiska, ale też zdjęcia osób, których twórcy witryny nazywają zdrajcami rasy. Dane kategoryzowane są według województw. Pod koniec 2013 i na początku 2014 r. zaczęły pojawiać się w witrynie nowe dane - informuje Rzeczpospolita.

Prokuratura jest bezsilna. Serwery, na których znajduje się strona są zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych. "Bez pomocy tego państwa nie jesteśmy w stanie ustalić danych osoby zajmującej się witryną" - powiedział Przemysław Nowak, rzecznik stołecznej Prokuratury Okręgowej.

Strona prowadzona jest przez neonazistów z organizacji Krew i Honor. "Celem Redwatch Polska jest zbieranie wszelkich możliwych informacji (zdjęcia, adresy, nr telefonów, nr tablic rejestracyjnych samochodów etc.) na temat osób trudniących się działalnością antyfaszystowską, antyrasistowską, kolorowych imigrantów, działaczy lewackich stowarzyszeń i wszelkiego rodzaju sympatyków i aktywistów szeroko rozumianego lobby homoseksualnego oraz pedofili. Poprzez Redwatch chcemy uświadomić środowiskom, które są nam przeciwne, że to, co wiedzą na nasz temat, jest niczym w stosunku do wiedzy, jaka posiadamy o nich" - można przeczytać na stronie.

Strona funkcjonuje od 8 lat. Przy współpracy z FBI udało się ją zamknąć, ale po kilku dniach wróciła. Jej administratorzy zmienili serwer.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nędzni zdrajcy naszej rasy! Za to, jakie z was gryzonie, jeszcze za życia przejdziecie przez piekło - rzekł szczur wędrowny do szczurów laboratoryjnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.