Facebook Google+ Twitter

REDWOOD Holding- podpisanie listu intencyjnego w sprawie strategi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-18 13:56

REDWOOD Holding S.A. oraz COMPLEX IQ Sp. z o. o.- spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej REDWOOD, podpisały w dniu 9 marca 2015 roku list intencyjny z KG International FZCO z siedzibą w Dubaju.

List intencyjny dotyczy podjęcia strategicznej współpracy handlowej i marketingowej, której efektem będzie wzajemna dystrybucja przez COMPLEX IQ i KG International FZCO produktów marek własnych na rynkach światowych, jak również nabycie udziałów COMPLEX IQ przez KG International FZCO. Strony uzgodniły, że cenę transakcji ustalą w toku prowadzonych negocjacji.
Na dzień podpisania listu intencją KG International FZCO jest nabycie mniejszościowego pakietu udziałów w kapitale COMPLEX IQ, docelowo KG International FZCO nie wyklucza jednak nabycia pakietu większościowego. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie kapitałowe Inwestora przyczyni się dalszego rozwoju działalności naszej Spółki portfelowej. Podpisanie listu intencyjnego, to ważne wydarzenie w historii naszej Grupy Kapitałowej, w szczególności dla REDWOOD Holding, który zgodnie z przyjętą wizją koncentruje się na zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. Jesteśmy przekonani, że ta trójstronna współpraca przyczyni się do osiągnięcia efektu synergii w każdym wymiarze wspólnego działania- mówi Michał Nowacki Prezes Zarządu REDWOOD Holding.
COMPLEX IQ i KG International FZCO są jednymi ze światowych liderów produkcji i dystrybucji łożysk. Spółki realizują sprzedaż głównie produktów marek własnych- „CX” (COMPLEX IQ) oraz „KG”(KG International FZCO). Marki produktów obu spółek mają dominującą pozycję na rynku łożysk, pozycjonowanych w swoim segmencie cenowym i jakościowym.

( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.