Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4535 miejsce

Reedycja płyty "Mijam jak deszcz" Universe

24 listopada na rynku muzycznym ukaże się reedycja płyty Universe "Mijam jak deszcz" poszerzona o DVD z koncertu poświęconego pamięci Mirosława Breguły. 23 listopada w Chorzowie odbędzie się przedpremierowy pokaz koncertowej płyty DVD.

 / Fot. www.universe.pl23 listopada w Chorzowskim Centrum Kultury przy ul. Sienkiewicza 3 w Chorzowie, o godzinie 18, odbędzie się przedpremierowy pokaz koncertowej płyty DVD zespołu Universe.

Zawiera ona zapis koncertu poświęconego pamięci Mirosława Breguły, który odbył się 10 lutego w Chorzowskim Centrum Kultury i będzie stanowiła dodatek do reedycji ostatniej płyty Universe "Mijam jak deszcz". Całość ukaże się w sprzedaży na rynku muzycznym już 24 listopada. Zapowiedź koncertowego DVD Universe można zobaczyć na oficjalnej stronie zespołu .

Więcej o płycie "Mijam jak deszcz" możemy przeczytać w artykule
"Niech Mirek Breguła żyje w naszych myślach"

Koncert urodzinowy dla Mirka Breguły, którego relację zawiera DVD, wspaniale opisał Łukasz Wieczorek w swoim artykule "Urodziny Mirka Breguły" .

Polecam wszystkim zakup reedycji płyty "Mijam jak deszcz" z dołączonym DVD, zawierającym prawie półtoragodzinny koncert, teledysk do promującej płytę piosenki "Raz wróg, raz brat" oraz specjalną prezentację multimedialną.

Koncert urodzinowy dla Mirka Breguły / Fot. Adam WróblewskiDzięki CD każdy ze słuchaczy będzie mógł jeszcze raz zagłębić się w dźwięki duszy Mirosława Breguły i teksty dokładnie wyrażające to, co czuł. Z kolei DVD dodatkowo ukaże to, co Mirek zostawił światu, jego zdolnego syna Tomka, śpiewającego piosenkę "Kocham Cię Ojcze", zespół, przyjaciół, którzy zaśpiewali dla niego w prezencie urodzinowym ( Marcin Kindla i Robert Kindla, Andrzej Lampert z grupy PIN ), wiernych fanów, a także jego samego w sposób, w który zawsze pojawia się podczas koncertów.

Myślę, że nie można przegapić okazji zakupu tej unikatowej "perełki".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.