Facebook Google+ Twitter

Reel Big Fish z Suburban Legends wystąpią w Warszawie

Wieczór ze standardami ska - tak można nazwać tą imprezę, którą na 21 marca zapraszają agencja PW Events i warszawski klub Proxima.

 / Fot. RBFReel Big Fish zdarzyło się popełnić kilka kawałków, które wpadły do kanonów muzyki ska, ale i nie tylko - zdarzały się brzmieć w różnych rozgłośniach, w których około rockowe klimaty łatwo znaleźć na co dzień. Jedną z ich specjalności w dziedzinie radiowych sukcesów było nagrywanie coverów, w których mocno odmieniali oblicze orginału. Tak jak tutaj:
I tak, byli kiedyś pupilami MTV. Było to dwie dekady temu, co nie znaczy, że od czasów komercyjnej świetności nic się w ich karierze nie wydarzyło - nie dość, że musieli po kilku płytach zmierzyć się z faktem, że w trakcie trasy koncertowej ich wytwórnia postanowiła zrezygnować ze współpracy (założyli swój label i od 2006 roku sami wydają swoje płyty), to jeszcze udało im się nagrać całkiem sporo całkiem popularnych płyt. Na tyle, by wedrzeć się przebojem do kanonów trzeciej fali ska. Do Polski przyjeżdżają więc dwa lata po rocznicy 20-lecia istnienia, i do tego z materiałem wydanym w 2012 roku ("Candy Coated Fury").

Na koncercie pojawi się też inna kalifornijska gwiazda ska - Suburban Legends, którzy zaczynali mniej więcej w tym samym czasie i zdążyli nagrać siedem studyjnych albumów, oraz polski zespół Mugshots.


Impreza już 21 marca w klubie Proxima w Warszawie. Bilety są w sprzedaży za pośrednictwem ticketpro.pl, ebilet.pl kolekcjonerskie: pwevents.pl, Ticket Club (Bracka 25), Klub Proxima.

Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.