Facebook Google+ Twitter

Referendum Bronisława Komorowskiego zostało zbojkotowane!!!

W referendum zarządzonym jeszcze przez Bronisława Komorowskiego wzięło udział zaledwie 7,8% osób uprawnionych do głosowania. To najgorszy wynik w historii Polski.

Wyniki referendum to prawdziwa porażka nie tylko samego Komorowskiego, lecz i rządzącej Platformy Kompradorskiej, która próbuje teraz przerzucić wynik referendalnej porażki na Kukiza

http://wpolityce.pl/polityka/264589-wiceszef-pkw-miazdzy-decyzje-komorowskiego-referendum-okazalo-sie-najdrozszym-sondazem-w-europie

Referendum miało na celu przyciągnięcie wyborców Pawła Kukiza na stronę byłego prezydenta Polski. Było to, więc referendum na polityczne zamówienie Komorowskiego.

Zdominowany przez PK Senat zdecydowanie poparł jego inicjatywę dla przeprowadzenia referendum w dniu 6 września.

Co ciekawe zawarte pytania dotyczyły wyłącznie tych spraw, o których mówił sam Paweł Kukiz. Jakiekolwiek próby dopisania jeszcze innych bardzo ważnych dla obywateli spraw takich jak: wydłużenie wieku emerytalnego, sprawa sześciolatków czy prywatyzacji lasów państwowych były od początku torpedowane przez najważniejszych działaczy Platformy.

Senatorowie Platformy Kompradorskiej odrzucili też wniosek Prezydenta – Andrzeja Dudy o przeprowadzenie referendum obywatelskiego, pod którym podpisało się 6 milionów obywateli tego kraju.

W wywiadach medialnych działacze PK wręcz odmawiali prawa polskim pracowników publicznego wypowiedzenia się w sprawach tak zasadniczych dla nich: jak długość wieku emerytalnego. Głos rodziców również został całkowicie zlekceważony.

Niestety informacji o tym, że mamy do czynienia tutaj z faktycznym bojkotem, nie tyle samego referendum, lecz referendum Komorowskiego i popierającej go PK na trudno szukać w medialnym przekazie najbardziej wpływowych mediów w tym kraju.

Zamiast tego mamy bezpardonowy atak nadwornych dziennikarzy obozu nocnej zmiany na przewodniczącego Solidarności. Ten atak nie jest wcale przypadkowy. Tacy nadworni dziennikarze jak Lis, czy Michnik słusznie obawiają się, że jeśli PIS dojdzie do władzy to dla nich skończą się korzystne koneksje oraz wysokie profity za wierną służbę dla kompradorskiej elity, dlatego zrobią oni wszystko, aby przegrana PK była jak najmniejsza.

Zdyskredytowanie Solidarności ma na celu zminimalizowanie wpływu kampanii, jaką Solidarność zamierza przeprowadzić przed samymi wyborami parlamentarnymi jesienią tego roku, dzięki której Polacy dowiedzą się jak parlamentarzyści głosowali w kluczowych dla nich sprawach. Ta wiedza może jeszcze bardziej pogrążyć Platformę Kompradorską.

http://wpolityce.pl/polityka/264337-piotr-duda-po-glosowaniu-w-senacie-nie-chca-uszanowac-decyzji-6-milionow-obywateli-to-jest-skandal-to-jest-niedopuszczalne


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Można za takie pieniądze zrealizować film wielkości ekranizacji "Potopu" Henryka Sienkiewicza. No może przesadzam bo w przeliczeniu na udostepniane Jerzemu Hoffmanowi oddziały wojska polskiego budżet na pewno tamtego filmu był większy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zatem p. Komorowski powinien wziąc udział w wyborczej platformie p. Kukiza. Myslę że to poprawiloby wynik Kukiza w wyborach do Sejmu nawet do 14 procent i niewiele przyniosłaby uszczerbku obecnie rzadzącym.
Bo to bardzo logiczne - Komorowski i Kukiz dają szansę niczym dwa bratanki JOW - om.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widać na apel b. Prezydenta odpowiedział nikły procent wyborców. A jaki procent odpowiedziałby na podobne wezwanie referendalne obecnego Prezydenta.Niech zgadnę - 55 procent?
Niestety to 7 procent to prawodpodobny maksymalny wynik elektoratu Pawła Kukiza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przynajmniej jeden użytkownik juz powinien odpowiedzieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy za sto milionow złotych mozna stworzyć dzialający przez dwa lata bez zysków zakład pracy, który potem w dwa miesiące przyniesie 100 milionów dochodu, a potem jesli sie okaże że jego produkcja sprzedaje się, nawet miliard złotych zysku w ciągu pół roku? To pytanie do wszystkich uzytkowników. Proszę próbować mi odpowiedzieć jaki "zakład' mam na mysli. Kto przeczyta moje komentarze z ostatnich 2 miesięcy łatwo da odpowiedź.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.