Facebook Google+ Twitter

Refleksje przechery 2/13

Uwagi na temat głębokich zmian, jakie zostały wprowadzone na naszym portalu, po dwóch dniach uważnego ich studiowania, doprowadziły mnie do wniosku,

Cudowne rozmnożenie emerytek / Fot. Jadwiga Kowalczyk, Grażyna Kosma... że więcej ich czytać nie warto bo wracają w różnych słowach, ale tej samej treści, wobec czego uważam, że:

Jeżeli niektórzy autorzy, publikujący tutaj, wydzierają resztki włosów z głowy, iż w warunkach nowego regulaminu przestali być dziennikarzami – to jest to wyłącznie ich zmartwienie podszyte lękiem, że na innym portalu nie zaistnieją.

Zgroza z powodu zamiany nobliwych tabliczek z tytułami na piórka, zraniła boleśnie ego, zdezaktualizowała wizytówki i lada chwila pojawi się doniesienie o sponiewieraniu uczuć własnych przez zmuszanie do noszenia piórek

-modo „ostatni Mochikanin” (czerwonoskóry prawdziwy Polak?)
- przy kapeluszu,
- a’la Robin Hood (jakby nie patrzeć – kawał złodzieja)
- robiąc za Janosika (patrz – jak wyżej)
- niżej pleców do kankana ( tylko dla starannie wyselekcjonowanych przez jury od tańca)
- łaskotać nim gardło po przejedzeniu (fuj)

Następnie - kolejny już raz przewija się nabrzmiały problem istnienia emerytek, które mają czelność nie tylko żyć, ale
– nie kładą nie do trumny, nie siedzą w kruchcie i nie oddają prawomyślnym wnukom dowodów osobistych oraz renty, a w dodatku zaznaczają bezczelnie swoja obecność, poglądy, a nawet zdjęcia na portalu.

I jak obrazowo ujęła to pani Maria Cz. – „kiszą się we własnym sosie równych Maryś i Władków, ślących sobie gratulacje za „doskonały” felieton.” Koniec cytatu z głębokich przemyśleń pięknej blondynki, prywatnie osoby wykształconej na doniesieniach amerykańskich uczonych, którzy wielkimi uczonymi są.

Jakby tego było mało – wtórnie obecny na W24 (po zamążpójściu i zmianie nazwiska) niejaki Roman z Działdowa ma nadzieję, że ”… że emeryckie lewicowe koło wzajemnej adoracji zadowolone, miłej konsumpcji "kapusty z grochem" zatem życzę, cukier spadnie po dyskusji ze mną :) "

Dię –ku – je – my pani Mario i Panie Romanie z Działdowa, a na dowód wdzięczności oboje Państwa odsyłamy do Łodzi, na poświęcenie dekielków dekli, bo coś się jednak wypaczyło.

Teraz na serio: jako dowód potwierdzające enigmatyczne i trwające z bolesnych domysłach TWA, przesyłam do powszechnej wiadomości protokół z oficjalnego zebrania Towarzystwa cholernych emerytek, które to zebranie przebiegło wg następującego porządku dziennego:

1. Odśpiewanie na trzy głosy a capella „Ciotki Matyldy” (wraz z kotem i walizką)
2. Dogłębnie teoretycza, poparta przykładami analiza stanu umysłowego niektórych osobników poczętych, nie wyskrobanych, wyciągających łapy po kieszonkowe do rodzinnych emerytek
3. Powołanie jaczejki do weryfikowania osobników zgłaszających akces do TWA na podstawie zaświadczenia o rentach zusowskich
4. Powołanie skarbnika do liczenia forsy
5. Uchwalenie prawa do zbieranie forsy na działalność TWA, czyli „ kup pan cegłę za 5 stów” :metoda na Widsteina i
SakiewiczaSakiewicza.
6. Powołanie Pedagoga Naczelnego TWA do spraw seksualnych i wyznaczenie kierunku szkolenia, że istnienie genialnych młodych nie jest możliwe bez uprzedniego istnienia emerytek
7.Jednogłośne podjęcie uchwały, że jak istnieje poczęte, to mu po urodzeniu licznik bije po kalendarzu równie konsekwentnie
jak ojciec po zadku
8. Podjęcie uchwały, że u Owsiaka na pampersy mają zbierać tylko młodzi z nadzieją, że ich nikt na starość nie będzie kopał w gołą d…ę,
9. Przyjęcie przez aklamację uchwały, że jak młodym odbija się emerytami, to mają zażywać podwójną dawkę suszonych
śliwek (z pestkami)
10. Uchwalenie, że w związku z „kiszeniem się Maryś i Władków” wskazane jest dodanie do kiszonki buraków, co zintensyfikuje czerwony kolor na byka i poprawi metheorismus osobom nie trawiącym emerytów.
11. Przyjęto niezbywalne prawo do fotografowania i publikowania kiczów wschodzących, zachodzących i środkowych, a nawet gołych bobasów na niedźwiedziej skórze, panienek z cycem i metroseksualnych młodzieńców którzy mają w głowie…karierę.
12. Zalecono emerytkom-smakoszkom ujawnianie tajemnic powstawania domowych placków i zupek w ramach przygotowania
młodzieży do życia z chłopem, któremu się trafia przez żołądek do gaci.
13. Na zakończenie, w dowód solidarności z troskliwymi inaczej - odśpiewano z przytupem „My jesteśmy tanie dranie”*
Na tym zebranie zakończono i podpisano.
*Kabaret Starszych Panów

Ps. Ponieważ jedna z uczestniczek portalu napisała do mnie :„No, ale ten pęd do zatrzymania młodości gwałtem, musi się jakoś i na czymś odbić. Najlepiej na starych.” Odpowiadam: Czym Ty się przejmujesz? Sami niech się gwałcą. Nasza młodość została w głowie i pływa w oleum.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.01.2013 20:38

Jeśli to prawda, to WSTYD mi za niego i PRZEPRASZAM wszystkich młodych za rzucony cień podejrzenia.
-gra-

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jadwigo, panie Andrzeju, pani Grażyno to nie tak i to nie młodzi. Stawiam 100 do 1, że autorzy o których piszecie to niespełniony "kwiat" słusznego wieku. Można młodym wiele zarzucić, błędem byłoby jednak stawiać zarzut takiego braku szacunku i tolerancji. Są to wpisy osób skrzywionych życiowo, tragicznie komicznych w swych pretensjach, ansach. Jedno ich charakteryzuje, wyróżnia-własne zmarnowane życie, klęski i porażki. Smutne i porażające, wołające o pomoc psychologa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grażyno - na tym samym portalu ukazła sie jesienią świetny materiał pana Gałkowskiego pt. "Czy seniorzy potrzebują komputera"

link

Milusio i politycznie poprawnie bo...kochamy akcje, programy, spektakle, latarników, ody do młodości, hymny i rekonstrukcje historyczne - wszystko na pokaz, bo tak wypada, bo to jest trendy.
A życie skrzeczy i emerytka przy komputerze, pisząca felietony obśmiewające to, co zamiecione pod dywan - to już skandal, przeszkoda, drzazga w tyłku i gwóźdź w wykoślawionym bucie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.01.2013 16:08

Zlitujcie się i proszę, przestańcie toczyć tę wojenkę!

Moim zdaniem Autorka skrytykowała zjawisko degradowania seniorów w ogóle, choć zapewne zarzewiem stało się nasze własne podwórko, na którym już wiele razy atakowano seniorów, w tym również na Autorkę.
Apeluję o wyrozumiałość i daleko posuniętą dyplomację.
Przecież uczymy się od siebie wzajemnie, czyż nie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzej ! jesteś żałosny. Na temat sąsiada nie będę się wypowiadał. Ale znamy ciebie z innej strony niż tutaj się kreujesz. Dlaczego to robisz !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marta Jenner Dzisiaj 12:46 - Pani Marto, dawno się tak nie uśmiałam! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Roman Roman z Działdowa
Pisze Pan:
"Panie Łukaszu mam tyle lat co Pan i rozumiem co Pan pisze. Sabat oj sory zlot Klubu Wzajemnej Adoracji Emeryckiej rozpoczęty. "
"Ale jedno pewne dużej od tego klubiku popiszemy a to już czysta biologia."
Proszę pamiętać, że młodość jest pojęciem względnym. Dla mnie jest Pan młodzikiem, a dla dziesięciolatka - starym pierdołą:>

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam,

Pisanie o publicznym namawianiu do hejtowania innych autorów, że to trochę przesada jest bardzo delikatnym określenie. "Najzabawniejsze" jest jednak to, że pojawiają się nowi autorzy, ktorzy chętnie przyjmą każdą pomoc i podpowiedź. Napisałem komentarz pod tekstem nowej autorki link i od razu pocztą wew. dostałem zapytanie od nowej autorki jak poprawiać materiały.

Co sobie myślą o tym co widzą nowi autorzy w wykonaniu osób z długim stażem w serwisie? To trochę tak wyglądam jak zapraszanie nowych znajomych do domu na proszony obiad i zamiast zajmować się nimi gospodarze piorą się po psykach i namawiają do obstrukcji. Dlatego nie dziwcie się, że redakcja nie pozwoli na niszczenie wizerunku serwisu. Na razie najbardziej szkodzą jej nie zmiany a reakcja części autorów. Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Macie prawo mieć inne zdanie, ale wyrażajcie je w sposób kulturalny. O tyle można prosić chyba?

Zwyczajnie jest mi wstyd. Nie za zmiany, ale za poziom zachowania części autorów. Wiek i doświadczenie życiowe wskazywałoby dawać dobry przykład. Tymczasem jest odwrotnie. Na razie to jest dyskusja o tym czy szklanka jest do połowy pełna, czy do połowy pusta. Upłynęło dopiero kilkadziesiąt godzin, pojawiają się nowi autorzy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ireneusz Mosiczuk - postraszył babcię.......... !człowieku dlaczego mnie obrażasz. Ja nie piszę o twoim bełkocie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Zbigniew Jelinek Dzisiaj 10:33
Zbyszku, chyba trochę przesadziłeś. Znasz tutejszą maksymę - nie podoba się, nie czytaj. Użyłeś ponadto niegrzecznych słów, wręcz obraźliwych. Jeżeli podpisuję się pod Twoim niezadowoleniem z wprowadzonych zmian, to przeciwny jestem takiej formule oceny i dyskusji pod artami.
@Roman Roman z Działdowa
Miałem nie odnosić się do Pańskich komentarzy z uwagi na zawarty w nich bełkot. Dopóki tu będę to obiecuję Panu śledzenie poczynań. W przypadku powtórki, będę je kasował a ponadto zażądam eliminacji Pana z w24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.