Facebook Google+ Twitter

Refleksje przechery 7/13

O ile pamiętam dodawanie na palcach, dzisiejsza liczba porządkowa mojego felietonu wynosi według numerologii 2. Dwa jest liczbą przypisaną mnie osobiście z racji daty urodzenia. Szczegółów stanowiących podstawę obliczeń nie zdradzę bo co komu do tego.

 / Fot. Sandy Hook/CC 3.0Pozostaje jednak faktem, że z daty urodzenia jaką pamiętała moja Mama, wynika wspomniana dwójka, a z daty, jaką podchmielony organista wpisał do metryki - wynika 7. Nie wiem co gorsze, ale wiem na pewno, że numerolodzy mogą z tego
przepowiadać mój charakter równie wiarygodnie, jak specjaliści od fusów - zamęście dr Pawłowicz za tego śpiewaka - solistę, który nam się niedawno objawił w całej swej krasie: niestety, nie znamy przypisanej mu liczby, ale trafiło mu się fatalnie, mimo, że:

- oblicze niezwykłej urody
- profil nie wymagający korekty nosa
- oczy, które nie mogą kłamać
- ubranko prima sort
- szerokie horyzonty urlopowe
- zdolność przepoczwarzenia się w eleganta
i
- szlachetność intencji (która zanikła na widok karty płatniczej). Takiej mieszance nie można się oprzeć nawet o płot pradziadka.

Publiczne walnięcie się we własne piersi, wyprzedzająco zniweczyło plany policji na dokonanie kolejnego, efektownego ujęcia złodzieja - założyciela fundacji, która * „jako pierwsza organizacja w Polsce zajęła się problemem bezpieczeństwa dzieci w internecie, w tym takimi problemami jak dostęp dzieci do szkodliwych treści oraz pornografią dziecięcą i pedofilią online…”

Z płaczliwych oświadczeń cwaniaka/kabotyna/idioty wynikło, że twórca okradł własne dzieło i (po)gwałcił wdrożoną przez siebie ideę, przedkładając niewymierne efekty działalności fundacji, na całkiem wymierne dobra osobiste w najlepszym gatunku.

Publiczne oświadczenia i zdjęcia nie wskazują, aby pan Śpiewak w ramach ekspiacji zamienił markowy przyodziewek na włosiennicę, a obuwie na klapki. Do całości obrazu brakuje mi marki ulubionych perfum, odpowiadających estetycznym potrzebom kolejnego utrzymanka sponsorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

@Grzegorz Wink Dzisiaj 10:29
- oczywiście, ma Pan racje, dlatego wysyłam esemesa od czasu do czasu na gwarantowaną, a 1 % podatku przenaczam na coś niewątpliwego.
I chwatit' :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż , rozwiana fryzura pana Śpiewaka wymagała szczególnej pielęgnacji albo wabia na kobity ....to inwestował w Coty , Gucci , Hugo a i tak smród długo za nim będzie się ciągnąć .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na świecie jest wiele fundacji i nie ma powodu żeby od razu po takim żałosnym przykładzie głupka uważać, ze wszystkie to ściema.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tzw. całej rozciągłości popieram wpis Artura Wojnowskiego (21.02. godz. 20.38).
Od siebie dodam, że nie wolno generalizować i złorzeczyć fundacjom.
Przykład jednego głupka nie powinien szkodzić idei.

Komentarz został ukrytyrozwiń

/Z płaczliwych oświadczeń cwaniaka/kabotyna/idioty .../

I niech tak zostanie. Imć Śpiewak nawet na miano złodzieja nie zasługuje, bo jak mawiał nieodżałowany Kwinto:

"Zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie trzeba znać się na numerologii, żeby umieć liczyć korzyści, jakie można czerpać ze społecznych pieniędzy. A swoją drogą, ciekawe czy Pan Śpiewak zna się na numerologii?

W każdym bądź razie, chłop musi schludnie wyglądać... Co, może w dresach ma się pokazywać piastując tak zaszczytną i ważną funkcję? Uszczknął więc troszeczkę, a raczej pożyczył sobie w zbożnym celu przecież...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Śpiewak powinien cienko śpiewać - czego mu serdecznie życzę. Co czynić w sprawie ewentualnej zamiany w dyszkant lub falset nie wypowiadam się by nie znalazł sie kolejny obrońca uciśnionego. A tego nie "zniesę".

Na numerologii sie nie znam (choć matematykę lubię). Ale zadałem sobie trud i wyszło mi 8. Nie wiem co to znaczy ale jestem dobrej myśli. Pewnie dlatego, że nie wnikam w szczegóły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.