Facebook Google+ Twitter

"Reguła dziewiątek" Terry'ego Goodkinda

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-04 15:20

Już 5 maja trafi do księgarń "Reguła dziewiątek" - powieść bogata w zaskakujące zwroty akcji, pościgi, zamachy, pojedynki i pulsującą w tle magię. Od lektury tego thrillera nie sposób się oderwać.

 / Fot. RebisW swoje dwudzieste siódme urodziny skromny artysta Alex Rahl niespodziewanie zostaje właścicielem odludnych terenów i ratuje przed pędzącą ciężarówką piękną kobietę pochodzącą z bardzo niezwykłego miejsca... Dowiaduje się też, że musi wypełnić proroctwo, by ocalić nieznany świat, w którym magia jest niezbędnym składnikiem życia. Odkrywając kolejne elementy tajemniczej, niewiarygodnej układanki, Alex musi stawić czoło prawdzie o sobie, a także stanąć do walki z okrutnym, bezwzględnym przeciwnikiem.

Terry Goodkind to zdaniem krytyków jeden z najbardziej porywających twórców fantasy. Jego cykl „Miecz Prawdy” - przełożony na 20 języków i wydany w ponad 20 milionach egzemplarzy - należy już do klasyki gatunku. Na podstawie Pierwszego prawa magii powstał bardzo dobrze przyjęty seria pod tytułem Miecz Prawdy.

W Polsce książki Goodkinda ukazały się nakładem Rebisu w łącznym nakładzie ponad 140 tys. egzemplarzy.

"Reguła dziewiątek"
Terry Goodkind
Rebis

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.