Facebook Google+ Twitter

Regulamin, "propozycja nie do odrzucenia". Akt III

Odsłona pierwsza. Świat równoległy, gabinet trzeciego dyrektora ds. mediów elektronicznych Bolandapresse Sp. z o.o.Do gabinetu wchodzi mgr mgr Z. Wyskok.

Przestańcie się czołgać Wyskok. Zostawiacie ślady na dywanie! Ale do rzeczy, moja mowa będzie krótka jak mówił świętej pamięci tatuś.
Walcie,…co z tymi Świadomościami24. Zwiększyła się ilość wejść czy marazm ?


Paanie dyrektorze, opisałem wszystko w raporcie jak pan sobie życzył, krótko i rzeczowo.

Masz na myśli te słupki na dwudziestu stronach i setkę petitem ? Przestań, nie mam czasu na pierdoły. To jest biznes Wyskok, a nie desra..ten..dysertycja naukowa.
Aaaaa właśnie.Twój kretyński pomysł podrasowania klików przez wpisywanie tych pokrzywionych cyferek i literek do takiego okienka może i był dobry ale szykowało się kilka procesów. Ale my, rozumiesz Wyskok, nie bawimy się w harcerstwo.

Paanie dyrektorze, narozrabiały trolle, jak my ich nazywamy...ale...

Wyskok, ty naprawdę masz problemy osobowościowe. Nie wyrywa się zębów strzałem z pistoletu. Rozumiesz paralę..peraplelę….napletę… Nieważne powiedzmy hiperboblę ?

Panie dyre...

Wstańcie Wyskok. Ale bez przesady.Nie powiedziałem, że z kolan. Mam pomysła, zrobisz tak. Opracujecie nowy regulamin. Masz na to dwa dni i pojutrze skoro świt o jedenastej zero zero mam go mieć na biurku. Na jednej stroniczce, Wskok.
Idea jest prosta. Wyobraź sobie, że jest staw mocno zarybiony a, te ryby chcą oczywiście żreć. My to cholerstwo przechytrzymy i będziemy je trzymać na głodzie. Sypać ale z rzadka. Jak dasz za dużo robią się ospałe i żadnego z nich pożytku.


Ale panie dyrektorze jeśli mogę takiego wtręta …za łaskawym przyzwoleniem… Te ryby to pewnie są różne. Jedne mają welony inne koloratki jeszcze inne są czerwone albo zielone. Nawet czarne się trafiają. Jak pluralizm to pluralizm.

Wyyyskok ! Trzeba myśleć szeroko, a w ogóle to przestań sapać. Usunę ci jedynki i jako szczerbaty tylko zwiększysz swoją wydolność oddechową. No.
I bardzo dobrze kombinujesz. Możesz wstać, bo zaraz padniesz na ryja i zanieczyścisz mojego kochanego persa. Czarne będą napadać na czerwone, zielone na żółte, będą tworzyć kółka zainteresowań, bojkotować, wybrzydzać...A niech tam. Rozumiesz Wyskok o co biega ? Musi być ruch w interesie. Będzie ruch to szef będzie zadowolony, bo ma na oku chałupkę na Ibizie, ja będę zadowolony i ty będziesz zadowolony bo będziesz miał robotę. I nie to co na uczelni..hi...hi..


Paniee dyrektorze ale etyka zawodowa, która zawsze nam przyś....

Wyskok ! Od etyki są inni. Poślij majla do tych ze Świadomości24 niech napiszą wstępniaka. Ma być entuzjastycznie i kolorowo. I nich tam będzie jakiś konkurs na przykład na dziennikarza obywatelskiego. Rybom nawet nie przyjdzie do głowy, że to taka retoryczna zmyła. Hi..hi.. autorzy startują w konkursie na dziennikarza. Super dowcip Wyskok, nie ?

Ale oni jeszcze nie znają nowego regulaminu !

No i co z tego. Ja myślę, prezes trzyma ster, a oni wykonują. Partia kieruje- rząd rządzi, ..że ci takim cytatem jak kagankiem rozum oświecę. Nie będzie entuzjazmu to mogą się ustawiać od razu w kolejkę pod urzędem zatrudnienia. Rybom się nie podoba też mogą do innego basenu. Demokracja , rozumiesz. A nasz obiekt jest piękny, wypasiony, przestronny, wykafelkowany, natleniony.Te inne, sam wiesz... Ryby lubią to, co już znają ! Zapamiętaj.

Panie dyrektorze, jeśli mógłbym…

Nie mógłbyś Wyskok. Do roboty…! Wychodząc poproś Dorotkę niech zrobi mi drinka. Rozmowa z tobą to istna intelektualna harówa.Pluralizm na tyle jest obecny w W24 na ile pluralistyczni są autorzy, którzy go tworzą.
Jest prawie dokładnym odzwierciedleniem poglądów społecznych. Ilość uczestników serwisu jest na tyle wysoka, iż można bez popełnienia większego błędu założyć, że:

a. Sympatie i antypatie polityczne czy ideologiczne nie różnią się od tych, które zwykliśmy oglądać w postaci „słupków” lub wykresów sporządzanych przez liczne instytucje badania opinii.

b. Troska o lewicową czy prawicową „skrętność” serwisu W24 w takim przypadku jest nieuzasadniona i wręcz naiwna.

W kolejnym artykule, który wkrótce opublikuję odniosę się do spraw związanych z "komentowaniem" (czyli spraw ściśle wewnętrznych W24) na przykładzie szczególnie – przynajmniej mnie bulwersującym - czyli komentarzy artykułów pani Jadwigi Kowalczyk. Jeśli oczywiście wyrazi na to zgodę.

Tym razem tytuł opatrzyłem cudzysłowem, bo to jednak cytat ("propozycja nie do odrzucenia"). Młodszym czytelnikom podpowiem, że pochodzi z pewnego filmu należącego do klasyki gatunku.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

fajne, wesołe i jakże celne. Obśmiałam się, choć właściwie nie jest mi do śmiechu. Wszystkie 3 Akty to majstersztyk. A i komenty nie gorsze...
PodSpodem. i na marginesie ;) wydaje mi się, że "propozycja nie do odrzucenia" jest starsza niż film , dzięki któremu nabrała popularności. ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku :)), :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łączę się w bólu Panie Arkadiuszu. Mnie piórkiem powiewa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Że też nikt ze Ślink nie zaszczycił tej pysznej trylogii swym hm... stosunkiem w alkowie komentatorskiej...:)
Nie podbijam, bo mi się piórkiem odbija.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jan Kowlski

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marek Bachorski-Rudnicki
Dobrze ,że mnie poinformowałeś o tym artykule:art z KK (art 216). Ja wszystkie moje komentarze mam zarchiwizowane a także te bezpośrednio do mnie adresowane!
Twoje jak ten są znieważające moja osobę;
Pod tytułem : "Pedałów rozstrzelać" czy "dla przykładu wypatroszyć"?
Autora: Łukasz Brzezicki a obecnie jest zmieniony autor na :Man In Black Czytaj więcej:

link
Jan Kowlski Dzisiaj 16:10 Komentarz został usunięty! Powód usunięcia: nastepny z poluzowanym kaftanem 2013-01-23 17:07:55 Komentarz został usunięty przez:Marek Bachorski-Rudnicki
P.S.
Nie życzę sobie spoufalania do mojej osoby.Nie jestem żadnym Misiem ani Yeti.Tym bardziej nie pozwalam sobie na takie obraźliwe określenia jak : nastepny z poluzowanym kaftanem !!!!!Mam skopiowane inwektywy, którymi również obrażałeś , znieważałeś innych internautów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jan Kowlski

Misiu ja nie jestem taki tolerancyjny, jak redakcja W24.

Jest taki art 216 kk. Szukasz kłopotów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Arcy "miszczu"Marek Bachorski-Rudnicki

Jestem teraz twoim fanem

Kopałeś dołki pod Ziminieckim i osiągnąłeś swój cel.Teraz masz pole do wypisywania bzdur.
Twojego niedoścignionego mistrza już nie ma a ty kwitniesz niczym niczym kwiat niechcianego chwasta.Zawsze to jednak kwiat.Dno z naciskiem na dno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Max! W sedno trafiony art. z naciskiem na dno i to bynajmniej nie to drugie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie. Wyskok to "połamana" prosta w ułożeniu horyzontalnym. Kiedyś wykładał fizykę teoretyczną ale zmienił zawód gdyż musi utrzymać rodzinę. Dyrektor (zazwyczaj) jest kształtu klepsydry. Jesli zajdzie potrzeba odwraca się o 180 stopni.
(hi..hi... się obśmiałem czytając komentarz)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.