Facebook Google+ Twitter

Reklamowy spot PETA zbyt seksowny dla amerykańskiej telewizji

Telewizja NBC postanowiła nie emitować kontrowersyjnego spotu reklamowego organizacji PETA,zajmującej się ochroną praw zwierząt, w którym piękne kobiety w sposób niezwykle zmysłowy obchodzą się z warzywami. - Poziom erotyzmu w tym spocie przekracza nasze standardy - twierdzi Victoria Morgan z NBC. Reklama miała być wyświetlana w przerwach rozgrywek Super Bowl.

Fragment klipu / Fot. PETAW spocie, który można obejrzeć tutaj odnajdujemy niezwykłą zachętę do przejścia na wegetarianizm. "Wegetarianie mają bardziej udane życie erotyczne" - przekonują nas napisy w spocie, a piękne modelki w sposób niezwykle zmysłowy obchodzą się z warzywami, które mają pod ręką.

Swojego rozczarowania decyzją stacji nie rozumie Amy Elizabeth z PETA, która na swoim blogu pisze: - Najwyraźniej NBC ma coś przeciwko dziewczynom, które kochają warzywa.

A chwilę później dodaje: - NBC, potrzeba wam więcej warzyw!

To nie pierwsza reklamówka PETA, która wzbudziła kontrowersje w USA. Na stronie organizacji znajduje się cała zakładka, w której zgromadzono klipy nie wyemitowane w amerykańskiej telewizji.

Źródło: Telegraph.co.uk, peta.org

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ale chodzi o to żeby te warzywa jeść, czy żeby z nimi spółkować?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.