Facebook Google+ Twitter

Rekolekcje z ołtarzem graffiti w tle

Rekolekcje studenckie tym razem nietypowo, bo z ołtarzem graffiti w tle!

Tradycja organizacji rekolekcji studenckich w Krakowie trwa od wielu lat. Od ostatnich trzech specjalne rekolekcje studenckie mają miejsce w północnej części miasta - Prądniku Białym. Również w tym roku warto (24.03-26.03.2009) zajrzeć do Kościoła NMP Matki Kościoła. Jednym z powodów może być odsłonięcie pierwszego w Polsce ołtarza graffiti.

Spotkania dla studentów są organizowane w parafii przy każdej okazji związanej z życiem studenckim, np. rozpoczęcia roku akademickiego oraz przed sesjami egzaminacyjnymi. Regularnie odbywają się również spotkania dla młodzieży, która chce rozmawiać o interesujących tematach.

Coroczne rekolekcje są jedną z okazji, która zawsze skupia większą liczbe osób związanych z życiem akademickim – zarówno studentki, studentów, wolnych słuchaczy jak i profesorów.

W tym roku rekolekcje będzie prowadził ks. Wojciech Krawczyk. Wydarzeniem, które może zachęcić niezdecydowanych, może być odsłonięcie pierwszego w Polsce ołtarza wykonanego metodą graffiti. Malowidło zostało przygotowane starannie przez doświadczonego w środowisku malarzy ulicznych artystę.

Rekolekcje odbędą się 24.03-26.03.2009 w parafii NMP Matki Kościoła. Start o godzinie 20.

Parafia Rzymskokatolicka
NMP Matki Kościoła
ul. Pasteura 1
31-221 Kraków

www.matka.kosciola.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.