Facebook Google+ Twitter

Rekonesans przed Festiwalem Gwiazd w Międzyzdrojach

Za dwa tygodnie rusza 17. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Jak przygotowuje się do niego zachodniopomorska „Perła Bałtyku”?

Ekipa Telewizji Szczecin w Międzyzdrojach / Fot. Andrzej SadowskiFestiwal Gwiazd to nie tylko święto gwiazd ekranu, teatru i kabaretów, to przede wszystkim wydarzenie kulturalne i święto widzów oraz gratka dla kolekcjonerów autografów. Zaproszenia na festiwal przyjęło około 100 gwiazd, m.in: Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Zbigniew Górny, Maria Szabłowska, Anna Jurksztowicz.

W tym roku Aleja Gwiazd wzbogaci się o kolejne 5 odcisków dłoni. Do 127 odlewów dołączą odciski dłoni Krystyny Sienkiewicz, Zofii Czerwińskiej, Anny Przybylskiej, Szymona Bobrowskiego i Waldemara Malickiego. O ile autografów wzrosną zbiory kolekcjonerów, to już zależy od ich operatywności i cierpliwości gwiazd.

Historię Festiwalu Gwiazd i program obecnego 17. festiwalu gwiazd przeczytać można na stronach festiwalgwiazd.com i Program Festiwalu Gwiazd.

Już 15 czerwca była w Międzyzdrojach ekipa Telewizji Szczecin z Dariuszem Baranikiem, która nagrywała plenery w Alei Gwiazd. Gwiazdy nie będą miały szansy zabawienia się w „Copacabanie”, lokalu na plaży w Międzyzdrojach, która spaliła się (prawdopodobnie podpalenie) z nocy z czwartku na piątek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zobacz rekonesans przed Festiwalem Gwiazd w Międzyzdrojach

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.