Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29843 miejsce

Rekord Guinnessa pobity w Radomsku

Alex Carlin, muzyk z Kalifornii, gra już na gitarze ponad dwadzieścia dziewięć godzin non stop. Rekord Guinnessa został już pobity!

Alex podczas koncertu (dwudziesta trzecia godzina gry) / Fot. Paweł DudekW ramach XV edycji Dni Radomska zorganizowano próbę bicia rekordu Guinnessa w kategorii najdłuższy koncert solowy. Wykonawcą jest Alex Carlin, gitarzysta z Kalifornii. Artysta rozpoczął grę o godzinie 9 rano, w sobotę 20 czerwca. Rekord pobił kilka minut po godzinie 12, w niedzielę następnego dnia. Koncert trwa nadal!

Alexowi na każdą pełną godzinę grania przypadało 5 minut przerwy, ale nie musiał ich od razu wykorzystywać (przerwy mogły się sumować, np. po czterech godzinach nieustannej gry przerwa wynosi 20 minut). Między utworami, których minimalny czas trwania wynosił dwie minuty, Carlin miał do dyspozycji tylko 30 sekund na wybór kolejnej piosenki.

Menedżer artysty zapowiedział, że Alex będzie grał aż do godziny 17, czyli łącznie około 32 godzin gry bez przerwy!Publiczność oczekująca na nowy rekord Guinnessa / Fot. Paweł Dudek

Bicie rekordu odbywa się w pubie Bourbon Street w Radomsku. Przez cały czas Alexa dopingują przyjaciele oraz mieszkańcy miasta. Niektórzy fani towarzyszą mu od początku występu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

my to jednak lubimy ustanawiać w Polsce rekordy Guinnessa...gitarowy, taneczny czy ostatnio w kozłowaniu piłki przez 5 minut...ciekawie jaki będzie następny:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.