Facebook Google+ Twitter

Rekordowa kumulacja w Lotto. Na co Polacy wydaliby 50 mln złotych?

Dziś rekordowa kumulacja w Lotto. Wszyscy - młodzi i starzy, ustawiają się w długich kolejkach przed kolekturami, w nadziei, że 50 mln trafi właśnie do nich. Na co przeznaczyliby tak wielką wygraną?

 / Fot. PAP/Jacek TurczykWe wtorek wieczorem kumulacja w Lotto osiągnie rekordową wartość - 50 milionów złotych. Rekordowe są także dzisiejsze kolejki przed kolekturami. Nie inaczej jest w Galerii Mokotów w Warszawie. Starsi ludzie, matki z dziećmi, szkolna młodzież - wszyscy z kuponami w ręku, w nadziei na to, że to właśnie do nich uśmiechnie się los i zgarną wielką wygraną.

Na co Polacy wydaliby 50 milionów złotych?

Niektórzy mają bardzo sprecyzowane plany. - Część bym zainwestował, część przeznaczył na cele charytatywne, kupiłbym dom i mieszkanie. Poza tym zrobiłbym wielką balangę - mówi młody człowiek. Do nieco innych wniosków doszło trzech miłych panów. - Co byśmy zrobili? Jedną trzecią wydali, jedną trzecią przepili i jedną trzecią roztrwonili - mówią.

Czytaj także: Dziś w Lotto możesz wygrać 50 milionów. Rekordowa kumulacja!

Część z obstawiających, zdecydowałaby się na radykalną zmianę w życiu - dotyczącą m.in. sytuacji zawodowej czy miejsca zamieszkania. - Rzuciłabym pracę. Od razu! - oznajmia z przekonaniem kobieta. - Przede wszystkim wyjechałbym z Polski - mówi z nutą rezygnacji młody chłopak.

Nieco optymizmu wnoszą do tematu dwaj panowie. - Kupiłbym wyspy na Pacyfiku - mówi mężczyzna. - Dom w Toskanii! - rzuca jego kompan.

Starsze osoby skupiają się przede wszystkim na pomocy najbliższym, a także na dostosowaniu warunków mieszkalnych do swoich niewielkich potrzeb. - Całą rodzinę bym obdarowała - mówi z uśmiechem starsza kobieta. - Może mieszkanie zmieniłabym na mniejsze? - zastanawia się druga.

Jakie ekstrawaganckie pomysły mają młodzi ludzie? Sprawdź -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.