Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14021 miejsce

Rekrutacja do projektu "Gotuj po hiszpańsku"

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do II edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii.

 / Fot. Fundacja PROAKTYWNIW projekcie mogą wziąć udział osoby młode w wieku od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe w Krakowie lub powiecie krakowskim. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFS na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy, poprzez nabycie lub podniesienie kompetencji w zawodzie Kucharz. Przed wyjazdem do Hiszpanii uczestnicy projektu uczestniczą w intensywnym kursie języka hiszpańskiego oraz przygotowaniu kulturowym. W czasie pobytu w Walencji uczestnicy projektu biorą udział w kursie kulinarnym, kontynuują naukę języka hiszpańskiego oraz odbywają praktykę zawodową w uznanych restauracjach. Dzięki projektowi uczestnicy projektu będą mieć okazję poznania bogatej tradycji kulinarnej regionu morza śródziemnego i Walencji. Nabędą umiejętności przygotowania dań kuchni hiszpańskiej
z „pierwszej ręki” i na podstawie oryginalnych receptur. Po powrocie z Hiszpanii, uczestnicy znajdą pracę w dobrych restauracjach i hotelach z sieci współpracy Fundacji PROAKTYWNI.

Rekrutacja do projektu odbywa się w trzech etapach. Pierwszym etapem jest zgłoszenie chęci udziału w projekcie poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego. Następnie wybrane osoby zapraszane są na rozmowę rekrutacyjną oraz udział w warsztatach kulinarnych, sprawdzających praktyczne umiejętności kandydatów w kuchni. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 22 lipca 2016 r.

Szczegółowe informacje o projekcie i formularz aplikacyjny dostępne są na stronie internetowej www.gotujpohiszpansku.pl oraz w Biurze Projektu: tel. 12 200 21 77, e-mail gotuj@fundacjaproaktywni.pl, ul. Szlak 8a, 31-161 Kraków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.