Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9425 miejsce

Rekrutacja na studia trwa. Sprawdź, które uczelnie przyjmują kandydatów

Jeśli jesteś absolwentem liceum i nie powiodło ci się w pierwszej rekrutacji na studia, nie załamuj się! Nabory trwają nadal. Niektóre uczelnie wciąż mają wolne miejsca i uruchamiają kolejne rekrutacje.

https://flic.kr/p/fFdhYj / Fot. Jorge Láscar/CC BY 2.0Warszawa

Kandydaci na studentów w Uniwersytecie Warszawskim powinni poczekać do 29 lipca - wtedy na tej uczelni mija termin składania dokumentów na kierunkach, na których pozostały wolne miejsca. Wydziały, na których nie są zapełnione listy przyjętych to między innymi biologii, chemii, fizyki, geografii, matematyki, historyczny, orientalistyczny, pedagogiczny, zarządzania.

Na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego dodatkowa rekrutacja na wolne kierunki ruszy 5 sierpnia.

Politechnika jak zawsze daje szansę na rozpoczęcie nauki od następnego semestru, czyli od lutego 2016 roku. Jeśli ktoś gotowy jest zaczekać, może zapisać się już od 3 sierpnia.

Szkoła Wyższa Gospodarstwa Wiejskiego ogłasza informacje o wolnych miejscach w każdy czwartek aż do 6 sierpnia.

Akademia Psychologii Społecznej wyniki drugiej rekrutacji ogłosi 22 lipca, jednak zaznaczona jest możliwość kolejnego, dodatkowego naboru w przypadku nie zapełnienia wszystkich miejsc.

Na Akademii Wychowania Fizycznego dodatkowy nabór odbywa się od 22 lipca do 11 września.

Kraków

Na Uniwersytecie Jagiellońskim nabór lipcowy kończy się 30 lipca. W razie pozostałych wolnych miejsc rozpocznie się nabór sierpniowy, wówczas do 13 września można rejestrować się w systemie jako kandydat.

Akademia Wychowania Fizycznego do 30 lipca ogłosi listę kierunków, na których pozostały wolne miejsca i które nie wymagają testów sprawnościowych, kolejna rekrutacja odbędzie się we wrześniu.

Na Politechnice trwa nabór z list rezerwowych do 29 lipca.

Akademia rolnicza drugi nabór prowadzi w zależności od kierunków, jedne trwają do końca lipca, inne kończą się w sierpniu, najdłużej trwa dodatkowy nabór na kierunek Inżynieria i Gospodarka Wodna, bo aż do 15 września.

Wrocław

Na Uniwersytecie Wrocławskim ruszyło wiele dodatkowych rekrutacji na poszczególne kierunki, dodatkowy nabór trwa od 22 lipca. Wolne miejsca są jeszcze między innymi na archeologii, historii, muzykologii, filologii polskiej, fizyce ipolitologii.

Na politechnice można się rejestrować na drugą rekrutację, która potrwa do 30 lipca. Po niej nastąpi trzecia, na ostatnie wolne miejsca, która ruszy 9 września.

Uniwersytet Ekonomiczny prowadzi rekrutację do 30 lipca, po niej nastąpi kolejna na pozostałe wolne miejsca.

Do 27 lipca trwa drugi nabór kandydatów na Uniwersytecie Przyrodniczym.

Gdańsk

Na politechnice dodatkowy nabór na wybrane kierunki rusza 7 września.

Lublin

Politechnika przedłużyła rekrutację do 13 września na wybrane kierunki, między innymi zarządzanie, finanse i rachunkowość, inżynieria środowiska czy elektrotechnika.

Na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim cały czas trwa dodatkowy nabór na większość kierunków.

Toruń

Na Uniwersytet Mikołaja Kopernika można rejestrować się ponownie już od 3 sierpnia zarówno na kierunki artystyczne jak i pozostałe

Łódź

Na Uniwersytecie Łódzkim aktualnie trwa dodatkowa rejestracja między innymi na leśnictwo, turystykę i rekreację, chemię, ekonomię, europeistykę, informatykę, historię, archeologię i kilka innych, mniej popularnych kierunków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.