Facebook Google+ Twitter

Relacja na żywo z meczu Polska - Grecja już 8 czerwca. Zapraszamy

8 czerwca odbędzie się mecz otwarcia mistrzostw Europy w piłce nożnej. Już dziś serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkania Polska - Grecja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Panie Damianie Leciak, wypada mi skorzystać z danej już panu odpowiedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
8787
  • 8787
  • 08.06.2012 15:47

Leciak a wiesz gdzie dzwonią i o co chodzi? Jak zwykle wsadzasz nos nie wiedzac po co i na co.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Ireneuszu Mosiczuk zamiast się cieszyć i kibicować Polsce to pan wprowadza jakieś antagonizmy i kłótnie. Raz mógłby pan sobie darować

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie, trzymam kciuki. Tomasz Kowalski, dziękuję za super info. W24 górą. A ja już wracam do Wrocławia i pędzę do strefy kibica.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tu jest wybór: link
Adam Sęczkowski zapowiada relację live prosto ze Stadionu Narodowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, tych co nie mają telewizora ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Panie Ireneuszu, jakiej samowoli? Nawet bez statusu wydawcy mógłbym ten materiał opublikować. Ponownie podkreślam, że każdy użytkownik ma prawo do pisania w tym serwisie. Nie każdy materiał jednak trafi na stronę główną. Gdybym w jakiś szczególny sposób promował swój materiał, wówczas zrozumiałbym zarzut nadużywania uprawnień.

Gratuluję 2000 komentarzy :)

@mikul
Tak, moim zadaniem jest m.in. dbanie o to, aby jak najwięcej ludzi poznało serwis Wiadomosci24, a dzięki temu czytało naszych autorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu, widzę, że dalej pan nic nie rozumie. Proszę mnie nie łaskotać pochwałami, za stary na to jestem. Postawiłem panu 6 czerwca zarzut podejrzewając to co pan potwierdził. Uprawnienia pracowników Grupy wydawniczej nie dają podstaw do samowoli itp rzeczy. Pan brutalnie je wykorzystał i wykorzystuje, i to jest powodem mojego oburzenia. Broniąc uparcie swojej samowoli i dysonansu popełnionego w stosunku do użytkowników w24 daje pan dowód na niezrozumienie zaufania jakim pana obdarzono przyznając status Wydawcy. To nie samodzielna funkcja i nie uprawnienie do samowoli i dawania "po nosie" DO. Tak z ciekawości, Sandecja, Sport na luzie to też serwisy sportowe grupy. Dlaczego akurat Ekstraklasa. Głębsze dno? Reasumując popełnił pan błąd i ciężko się panu do tego przyznać. Nawiasem pisząc, eleganckim wyjściem winno być wycofanie się z tego chybionego pomysłu. P.S. Symptomatyczne, że to mój 2000 komentarz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Ireneuszu cieszę się bardzo, że tak mocno utożsamia się Pan z serwisem Wiadomości24, oby więcej takich ludzi.
Swoim artykułem nikogo nie dyskredytuje i szczerze kibicuje, aby relację Wojtka, Pana Adama oraz Pana Piotra przeczytało jak najwięcej osób.
Chciałbym podkreślić, że każdy ma prawo pisać do Wiadomości24 w tym i ja. To jest Internet, tu miejsca starczy dla wszystkich.
Poza tym niczego nikomu nie narzucam.

Dla wyjaśnienia: status "wydawca" posiadają nie tylko pracownicy redakcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomaszu a szkoda, że pan nie rozumie. Więc coś bliżej. Nie cieszy mnie ani nie wzbudza podziwu takie działanie. Otóż nie znany bliżej Wydawca z jedenastoma artami na koncie, wciska mi na siłę swoją relację dyskredytując przy tym znanych i powszechnie cenionych sportowych DO. Pierwsi dali już dzisiaj dowód zaangażowania. Pan, podejrzewam, że nie uzgadniając tego z Naczelnym, Redakcją a następnie z szacunkiem w stosunku do kolegów włazi mi z butami do mojego w24 domu. Narzuca mi pan platformę z której będzie pan relacjonował i ją promował. Miły panie czytelników wolę zdobywać jakością i tematyką artów a nie nieuczciwą przekierowującą relacją.
Dla porządku, wpis z 18:46 nie jest mojego autorstwa ale w pełni się z nim zgadzam i utożsamiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.